Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Laimės akmuo

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai irgi vat laimės akmens variantas senovinis, bet ir sudėtingas, dolmenas ir menhyras berods vadinasi...

Laimės akmuo - taigi toks, kur norus išpildo. Tai jųjų įvairių būna - senovėj tam visokius aukurus statydavo, o vėlesniais laikais tai atsirado gausybė įvairiausių kitokiausių variantų.

Tai sovietmečiu populiariausias laimės akmuo buvo tiesiog laimės plyta: būdavo eini vakare namo kokia tamsia gatve, išlenda iš tarpuvartės pacukai ir sako: pirk plytą, dešimt rublių kainuoja. Tai būdavo ir nusiperki ir eini laimingas namo. Tai pacukėliai taip per vakarą kai dešimt plytų parduodavo, tai irgi laimingi būdavo - mėnesinis atlyginimas uždirbtas!

O šiais laikais tai komplikuočiau - vat užsinori bobą kokią papist, kad ir pagelžkelinę - tai vat ir dovanoji kokį nors blizgutį ten, žiedelį ar panašiai, kad su kokiu laimės akmenėliu, kad ir dirbtiniu, ale būtų papuoštas. Tai kaip kurios išrankios būna, nori kad tiktai deimantas ar bent jau rubinas būtų, nors kitoms gi ir Svarovskio kristalo užtenka...

O tai visai žiloj senovėj tai laimės akmenys kiekvienoj pakelėj mėtėsi - užsimano koks neandartalietis bobos, paima laimės riedulį, kaukšt per galvą - ir tempkis į urvą!