Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kristina Agilera

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Christina Aguilera demonstruoja fotografams savo putę viešoje vietoje

Kristina Agilera, dar vadinama Christina Aguilera - anokia popsų žvaigždutė. Dainuot gal ir nemoka, ale fyfa pavyzdinė. Filmavosi nuostabiame filme "The Cell" ("Celė"), o jei ne šis vaidmuo, tai būtų išvis neverta rimto dėmesio. Nors, tiesą sakant, vaidino ji tenai šiaip sau, ale pats filmas - tai tokia fantastika, kad be abejonės, netgi su Matrica galėtų lygintis įspūdingumu, tegul ir ne prasmingumu.

Ale mes čia nukrypome. Taigi, kai anokia Britney Spears parodė fotografams savo putę (Pipedija turi tą nuotrauką!), tai Christina Aguilera viešai pareiškė, kad tarpukojį reikia slėpti ir jo nedemonstruoti, ir kad ji nesupranta, kas per kvaiša ta Britnė Spyrsė. Ir ką jūs manote? Vos po savaitės ji pademonstravo fotografams savo putę veik tokiomis pat aplinkybėmis. Na ir pasakykit dabar, kad blondinė - tai ne diagnozė?