Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Krikščionys demokratai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Krikščionys demokratai, dar gražiai vadinami kaip krikdemai, o išties gi tiesiog kažkokie klerikalai, apsijungę į partiją, paskui prisijungė prie konservų ir dabar yra tiesiog TS-LKD, bet vis sklando gandai visokie, kad tuoj tuoj ir gali subyrėti visas tas reikalas, nes du skirtingi sparnai - klerikalinis ir konservatoriškas, nesutaria tiek, kad vieni su kitais netgi nesikalba.

Nors gal ir nesubyrės, nes štai jau tai kokius 5 metus tęsiasi, tai gal ir dar ilgiau tęsis, nes ką gali žinot.

Šiaip jau sako, kad krikščionys demokratai išties tai nėra nei krikščionys, nei demokratai, mat ne tiek krikščionys, kiek davatkos abiejų lyčių, kudakuojančios visaip ir kokių nors Kristaus priesakų apie meilę artimui nesuprantantys niekaip kitaip, kaip tik atvirkščiai. Ir demokratija tenai nei nekvepia, nes jau įvedė nepilnamečių apsaugą nuo informacijos, kur uždraudė netgi realybę pasakoti jiems, o paskui dar bandė uždraudinėti ir išvis ką papuola.

Čia dar reikia pasakyti, kad gal ir ne iš blogos valios jie yra tokie nukvakę, o tik iš gerų norų bei savo neurozių, kurias eksteriorizuoja ir projektuoja į visus, kas tiktai aplink juos yra. Tai paskui ir gaunasi, kad kokia nors Vilija Abramikienė tiesiai iš Seimo tribūnos pasisiūlo kam nors į lėkštę kažką tai prisysioti.