Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


KPŠ

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Kpš)
Jump to navigation Jump to search
Aiškus ir tipinis KPŠ mažu būreliu juda gatvėmis

KPŠ - tai santrumpa nuo pasakymo "Kas Per Šūdas". Sugalvota Karolio Pociaus - anam kartą užėjo lietuvybinis aptemimas ir jis nutarė sugalvoti pakaitalą svetimybiniam WTF. Ir sugalvojo. Ir tai yra visiškas įrodymas, kad ne kalbainiai reguliuoja kalbą, o talentingi glumintojai, nes kai kalbainiai reguliuoja, tai tik visokie KPŠ gaunasi, o kai tikri talentai iš žmonių - tai gaunasi puikiai!

Tai čia pilnai pritariam šitam reikalui ir sakom - PPKŽ!

Dar viena aiškiai melaginga versija sako, kad KPŠ yra nuo žodžių "Kaišiadori Piederumi Šūšanas", kas iš latvių kalbos išvertus reiškia Kaišiadorių siuvimo priedus, kurie čia nei į tvorą, nei į mietą, o atsirado todėl, kad niekas nežino, kaip rašyti Kaišiadorių pavadinimą. Tai Pipedija čia išsyk išsprendžia šitą problemą ir sako aiškiai: rašyti reikia Kaišedarai.

Labai šitą santrumpą pamėgo kultūringesni blogeriai, o ypač tinklaraštininkai, kaip koksai pavyzdžiui Skirmantas Tumelis, kuriam dėl politinių priežasčių dabar neleistina nekultūringai keiktis.

KPŠ pavyzdžiai

  • Už ką mokėti PSD? KPŠ tas yra?
  • Kodėl mano pirštų antspaudus ima, kai pasą išduoda? KPŠ, aš ką, nusikaltėlis?
  • Kodėl kažkokia savavaldybė gali nuspręsti, ar aš turiu teisę rengti mitingą? KPŠ, jie gal konstitucijos neskaitė?
  • Kodėl Rusijoje kažkokias panas iš vokalinio instrumentalinio ansamblio Pussy Riot uždarė 7 metams kalėjimo už šokius ir dainas? KPŠ ten vyksta?
  • Kas davė teisę Pipedijai nesąmones rašyt, KPŠ čia dabar?