Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Konvulsinė terapija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Konvulsinė terapija - preparatais, kurie sukelia konvulsijas arba liaudiškai vadinamus traukulius. Todėl lietuviškai sakytina ne konvulsinė, o traukulių arba traukulinė terapija. Negeranorių, neigiančių psichiatrijos pasiekimus, žodžiai, tai esą šoko terapija, tačiau tai klaidinantis pavadinimas, nes sukuria neigiamą įspūdį.

Pacientui kilę traukuliai padeda organizmui išskirti medžiagas, kurios jam naudingos, atsijauninti, sustiprinti imuninę sistemą ir medžiagų apykaitą. Todėl konvulsijas sukeliantys metodai padeda nuo įvairių psichikos ligų. Tokiu būdu, pacientas, patyręs konvulsijas, vėliau tampa paklusnesniu, malonesniu personalui, vykdo nurodymus, maloniau bendrauja.

Šiuo metu pasaulyje yra taikomi ir žinomi tiktai du tradiciniai konvulsinės terapijos būdai:

Anksčiau taikytas gerokai švelnesnis, kenksmingų poveikių neturintis sulfozino terapijos būdas yra dabar beveik netaikomas, nes negeranoriški psichiatrijos priešai pasiekė to, kad jis būtų uždraustas. Tokį gydymą tiktai kai kuriose psichiatrijos ligoninėse gydytojai taiko savo nuožiūra, tačiau Lietuvoje, deja, šitas gydymas jau išnaikintas.