Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kentauras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Kentauras - heksapodinis gyvūnas, turintis arklio ir žmogaus sąvybių. Kentaurai atsiranda susikryžminus tik priešingų lyčių arkliams ir žmonėms. Kentaurai yra evoliuciniu būdu išmirusi gyvūnų rūšis, nes neprisitaikė prie post-pramoninės revoliucijos civilizacijos. Kentaurus galima sutikti besirausiant tamsiuose istoriniuose analuose, rašytuose antikos laikais. Pasitaikydavo jų ir viduramžiais. Manoma, kad 1410 metais už Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę ėjo pulkas kentaurų kovoti prieš kryžiuočius į Žalgirio mūšį, tieji kentaurai buvo kilę iš Bresto apskrities, Lošadinos apylinkių (db. Belorusija). Po laimėto mūšio lietuviai išžudė savo kentaurus, kaip kad ir dydysai karalius Mindaugas išžudė visus savo brolius. Iki 1995 metų Belorusijos herbe buvo kentauras, tačiau batiuška Lukašenka herbą pasikeitė.

Du hetero-krypties kentaurai atlieka ceremoniją ruošdamiesi pagrindinės biologinės užduoties įvykdymui.

Nuorodos

Tarprūšinė hibridizacija