Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kazimieras Garšva

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Kazimieras Garšva - nagi gal koksai kalbos žinovas, o gal ir kalbokratijos kūrėjas, nes gandas sako, kad už kažkokį kalbos išniekinimą siūlo žmones bausti kalėjimu[1]. Neabejojame, kad jau Pipedija tai tikrai sėstų už grotų iki gyvos galvos, nes jau tikrai nėra kitos tokios vietos, kur tiek nusišnekėjimo ir kitų kalbažudynių būtų.

Dar Kazimieras Garšva yra kokis tai habilituotas mokslų daktaras ir kokiais tai būdais susijęs su Lietuvių Kalbos Institutu, kuriame matyt tiria ir tobulina lietuvių kalbą.

O dar garsus Kazimieras Garšva tuo, kad kažkokius kirčiavimus tyrinėja ir lietuvių kalbos gramatiką kuria. Tai paskui visokie negeranoriški tipai aiškina, kad ta gramatika nieko neatitinka ir jos nėra. Tai matyt jie tiesiog nežino kad yra visgi tokia gramatika. Už jos nesilaikymą gal ir būtų baudžiama kalėjimu.

O dar aišku, anas yra tokios Talkos kalbai ir tautai dalyvis, tarybos narys beigi steigėjas.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.