Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Justas Mikalauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

Įspūdingas faktas, kai kažkas rašo apie kažką straipsnius, o kažkas kitas trina apie kažką straipsnius. Tai tikras neeilinės asmenybės požymis, tad kas ką besakytų, tai jau faktas, kad asmenybė įtakinga bei garsi, galimai netgi politikas.

Justas Mikalauskas, bandantis paslėpti savo veiduką po juodu Canon'u

Gi žemiau - kažkokie gandai ir čia reikia pasidaryt kažkokias išvadas apie pusdurnius, kurie tai sukūrė.

Bendra informacija

Tipo profesionalus informacinių technologijų briedo ir kitokių visokių aparatūrų gerbėjas, šalininkas ir apžvalgininkas tataigi. Visų pirma, jis jau kaip ir faktų fanbojus skaitos, tai čia jau turėtų reikšti, kad visą laiką ne į išvaizdą aparatūros, o į įvairias specifikacijas žiūrinėja ir tik tų specifikacijų nagrinėjimuose laisvalaikį ir darbadienį visą praleidžia. Tai ir sėdi jis prie kompų, trumpai tariant, o dar trumpiau - tataigi Topzone blogą savo turi! Be to, jis juodai neapkenčia visus Apple mėgėjus, idantinai fanbojais ir gėjais juos išvadinantis, o paskui siūlantis jiems Linuksą. Bet va šitas va Mikalauskas irgigi visų UNIX sistemų baisiai bijąs, sako, kad jam per sudėtinga ten knistis su kerneliu. Pipedia konstatuoja - myžnius!

Pipedija patikimų šaltinių duomenimis taip pat nustatė, kodėl Justas toks piktas visą laiką ant bet kokios rūšies fanbojų, taip sakant. Ogi chroninis intensyvus nedapistitas šitą tamsta kamuoja. Pasirodo, ilgus metus! Nes kaip paaiškėjo, reiškia, po visų žurnalistinių Pipedijos tyrimų, va šitas va Mikalauskas, jokios antros pusės kaip ir neturi ir nenori turėti. Dar blogiau - bet kokį porno laikymą kompe visą laiką neigia ir nutyli, ar tik nesinaudoja kokios vat Redtube paslaugomis.. Įtartinas tipelis, mėgstąs pasišaipyti iš visų pseudointelektualų, kurie siekdami tobulumo - tiek žaidžiant žaidimus, tiek idantinai rašant jo forume - taip ir nepasiekia to išsvajoto racionalumo ir tobulumo. Užtataigi patsai Mikalauskas mano, kad yra dievas viename asmenyje ir visas jis yra pačio aukščiausio racionalumo įsikūnijimo įsikūnijimas. Pipedija spjauna jam kur papuola ir sako - melagis! Kompuose, taip, gal šiek tiek ir nusimano, tačiau nenusimano jis nieko apie tokias būtinas sritis kaip meilė, naminis alus ir lipdymas iš molio, taipgi.

Įgimtas irracionalums

Gražus megztukas, Orgianalai

Taigi va mūsų šitas idantinai paėmus Justas save visą laiką vadina Original'u. Jis turėti save vadinti kaip nors kitaip, tačiau šis ne ypač mielas šizofrenikas nesupras, kad originalumas pirmiausia tai čia jau racionalumo nebuvimas, o juk mūsų Justas baisiai racionalus! Tai kaip čia suprasti?

Interneto piratas

Justas priklauso interneto piratams. Labai nemėgsta Megztuko. Sklinda kalbos, kad Justas Megztukas terminą ir sugalvojęs bei išplatinęs per bloguosius Blogų kanalus.

Nuorodos

topzone.lt [1]