Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Juoda sofa

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Juodos sofos)
Jump to navigation Jump to search
Tipinis vaizdas su juoda sofa, o jau kas bus paskui, tai jau galite numanyti, ir tikrai maža nepasirodys, nes juoda sofa neskirta visokioms nekaltoms pramogoms.

Juoda sofa - tai ne šiaip sau baldas ar paprasta sofa, o būtinas visokių vokiškų filmų atributas, nors jau gal ir ne tiktai vokiškų, nes labai jau tipinis variantas visokiai pr0n, beveik nepakeičiamas ir senesniais laikais, ir dabartiniais.

Juoda sofa turi esmines vizualines savybes - ji labai gerai kontrastuoja su baltu kūnu ir todėl vizualiai viskas, kas tik ant tos sofos vyksta, atrodo gražiai, kontrastiškai ir gerai nufilmuotai. Taip pat, skirtingai nuo kitų spalvų baldų, juoda sofa neatspindi šviesos, o atspindžiai ir blikai labai trukdo filmavimui. Taigi, dėl to reikia daug mažiau apšvietimo lempų, ir daug paprastesnių. Vėlgi, juoda sofa visada būna odinė, taip kad nepalieka visokių nepageidaujamų dėmių ir paskui yra nesunkiai išvaloma. Taigi, juoda ir balta spalvos čia duoda puikų derinį ir kontrastą.

Skirtingai nuo paprastos kokios nors lovos, sofa duoda ne tik pagrindą veiksmui, bet jos atlošas veikia ir kaip vizualinis juodas fonas. Taigi, sofa nėra lova, ji yra daug geriau filmavimui ir fotografavimui pritaikytas baldas.

Dėl šių nuostabių savybių juodos sofos yra tapusios tam tikru žargoniniu nupasakojimu apie tai, kad jau jei kas nors bus daroma ant tos sofos, tai bus mažų mažiausiai kaip prastame porno filme, o gal būt ir daugiau.

O dar buvo ir konkreti labai serija kažkokių pr0n video, kur atseit atranka būdavo į filmavimus ir ateidavo atseit nieko neįtariančios panos ir tada jas kaip nors išpisdavo, tai tenai irgi buvo juoda sofa. Tai ji buvo dėl tų pačių priežasčių, nes filmavimas irgi pigus ir paprastas, ir viskas gerai atrodo. Tai šita juoda sofa tapo tam tikra mėme, irgi populiaria.