Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jonas Abakonis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Jonas Abakonis - toksai Seimo narys, išrinktas į 1940 metų Liaudies Seimą. Realus smagumas buvo tas, kad šitoksai žmogus išvis neegzistavo, nors buvo aprašymai, pagal kuriuos jis esą buvęs 30 metų amžiaus valstietis. Žodžiu, tiesiog toksai personažas, iškištas į realą. Kaip dar šiais laikais sako - alternatyvus faktas.

Tikroji gi istorija, atrodo, buvo tokia, kad niekas tiek nenorėjo eiti į tą Liaudies Seimą, kurį atnešė okupantai sovietai, kad visa ta okupacinė valdžia nesugebėjo surinkti kandidatų, kurie norėtų. Ir nesugebėjo, nors reikėjo tik 79 žmonių. Tai beieškodami kokių nors durnių, ir netgi patys nenorėdami eiti į tą nesąmonę, kažkokur Ukmergėje surado valstietį A.Bakonį. Vienok tasai A.Bakonis kažkuriuo metu persigalvojo, o kiti, negalėdami susitikrinti, jo pavardę sudėjo su pirma vardo raide ir gavosi Abakonis. Kadangi tada pritrūko vardo, iš kažkur atsirado "Jonas".

Paskui, beorganizuodami rinkimus, apie tą valstietį A.Bakonį ar tai J.Abakonį tiesiog išvis užmiršo, o tiktai kai rinkimai jau įvyko, tada prisiminė ir pradėjo ieškoti. Taip ir išlindo, kad tokio žmogaus išvis nėra.

Jau paskui, kai visas farsas įvyko, kažkaip seimūno vietos užsimanė Justas Paleckis, tai jį į tą Jono Abakonio vietą ir pasodino, ir tiesiog pakoregavo rinkimų rezultatus, kad atseit Ukmergėje išrinktas, nors niekas jo nei nerinko.