Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gulbės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai anoksai garsus dailininkas Fred Einaudi taip nutapė savo paties matytą atvejį, kai pasamdytą šiam reikalui prostitutę dulkina kažkoks gulbinas, tai šitai aišku simbolizuoja legendą apie Ledą, taip kad čia menas, o ne koks pr0n, taip kad čia reikia nesipiktinti, o gėrėtis šita zoofilija, nes mat šitai gražu

Gulbė - esą meilės paukštis, visas baltas, betgi išties tai taip protėviams mūsų susiasocijavo, nes šiosios būna, kad užpuola nuogas moteris ir išprievartauja. Tai čia ne koks išsigalvojimas, o tūkstančius metų žinomas faktas, dar ir legenda apie Ledą kilo tokia, mat šioji kilminga ponia kartą buvo atvirai išprievartauta kažkokio gulbino.

O tai šiaip šitie paukščiai yra agresyvūs, įžūlūs, palei ežerus iš žmonių reikalauja maisto ir trukdo į vandenį įlipt, kai nori maudytis, nes puola ir muša sparnais ir gnaibo labai skaudžiai. Šlykštynės aišku. Tai čia galim patart, kad kadangi šiėji šūdpaukščiai durni visiškai, tai galima nuo jų apsigint, jei turit kokį užtiesalą, šį tiesiog galima ant agresyvios gulbės užmesti, o tada jau gulbė būna abstulbus visai ir nežino, ką daryt, tai tada jau galit vikriai tą gulbė užgult, suvyniot ir nunešt į kokį šiukšlyną ir išmest velniop. Šiaip jau šiukšlynai gulbėms labai patinka, nes randa tenai daug maisto, tai kiekvienas šiukšlyne gyvenantis bomžas gerai žino, nes ten gulbių būna labai daug.