Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Grinevičiūtė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
O dar kurie nors sako, kad Google žino visą teisybę!

Rūta Janutienė - neabejotinai garsiausia ir ryškiausia TV žvaigždė, nes paneigti šito negali niekas. Užtai toji žvaigždiška šviesa akina daugelį, sukeldama visokius pavydo priepolius - neabejojame, kad ir čia kažkokie isteriški negeranoriai kliedi nesąmones. Akivaizdu ir nepaneigiama, kad viskas iš rudo pavydo!

Grinevičiūtė - tiksliai negalim pasakyti, kas ji tokia, bet suvedus į Google žodį "Grinevičiūtė" ir paspaudus mygtuką "Man Sekasi", kažkodėl pakliūsite į Pedivikijos puslapį apie vištą. Tai gal ji ir yra višta, jei jau netgi Gūglas taip daro?

Rūta Grinevičiūtė-Janutienė ir Artūras Račas

O dargi dabar painiava sukilo, nes pasirodo, kad yra anokia Rūta Grinevičiūtė, kuri dar ir Janutienė, tai šioji ėmė kažkaip ir užsipuolė ne ką kitą, ogi patį Artūrą Račą, kažkokiomis visiškai aiškiomis užuominomis išsireikšdama, kad šis esąs matomai gal netgi stukačius, o dar ir posovietinis, o dar ir kažkaip ten gyvena iš valdiškų pinigų su BNS[1]. Tai aišku, kad Račas tuo baisiai pasipiktino ir išsakė labai nuostabią mintį, visą disputą perkeldamas aiškiai į kažkokią šūdų paradigmą, taip išsakydamas savo mintį apie Janutienės-Grinevičiūtės straipsnį taip pasakė[2]:

Norėdamas į jį reaguoti, tikriausiai turėčiau nusimauti kelnes ir apatinius, išsimaudyti bent iki pusės lauko išvietėje ir besimaudant prigraibęs ten neišskydusių fekalijų, naudoti jas kaip akmenukus R.Janutienės būtoms ir nebūtoms asmeninio ir profesinio darbo nuodėmėms skaičiuoti. Baigęs skaičiuoti, likusius “akmenukus” tikriausiai turėčiau čepsėdamas suvalgyti ir visa tai nufilmavęs įdėti į youtube.com.


Išvaizdis

  • Daug populiarumo susilaukia diskusijos apie Rūtos Janutienės vaidmenis televizoriuje - visiems pikta, bet dauguma pastebi, kiek platus josios sceninis amplua. Dabar Rūta Janutienė vaidiną patriotę, o kiti Patriotai piktinasi, kad, neva, nepakankamai. Tai čia savaime aišku, kad įvaizdis yra viena, o išvaizdis - visai kas kitka.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.