Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Google Buzz

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Google Buzz, kaip jie patys save prisistato - tai (citata) "yra naujas būdas dalytis naujiniais, nuotraukomis, vaizdo įrašais ir pan. bei kalbėti apie jus dominančius dalykus. Jau nustatėte stebėti žmones, kuriems dažniausiai siunčiate el. laiškus ir su kuriais dažniausiai kalbate."

Tai čia mes aišku nei velnio nesupratom, nei kas tie naujiniai, nei kas tas išvis jų pirmam puslapy paminėtas dalykas - bendrinti naujinius. Tai čia jau aiškiai kažkokie kalbainiai rašė, nes matomai, kad Google visai nuo proto nušoko ir tokių prisisamdė gal, tai dabar žmones kraupina, tai žmonės juos ir siunčia aiškia kryptim pakoleikas, nes tą pasakymą "bendrinti naujinius" gali suprasti nebent tas, kas supranta pasakymą "tinkinti rinkmenas", o mes vat nei to, nei ano nesuprantam.

Žodžiu, tai kaip sakant, sakome, kad pakoleikas tas Google Buzz yra matomai aiškus feilas, jau kaip bus ateityje, tai čia jau ateitis parodys.

Taip kad vat taip vat.

Upd. taip kad taip kaip sakėm vos tam Google Buzz pastartavus, tai taip ir paaiškėjo, nes Pipedija neklysta niekad savose prognozėse ir taip ir buvo - Google Buzz ištiko klaikioji tikroji žlukia tokiais mastais, kad maža nepasirodytų niekam ir apsidirbę, anie startavo jau naują socialinį tinklą, katras jau atrodo rimtai ir nepasitaps tokiu feilu - tatai žymusai Google Plus.