Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gintaras Jonas Furmanavičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Gintaras Jonas Furmanavičius - buvo toksai darbiečių sudeleguotas VRM ministras prie socdemų, kai dar Algirdas Brazauskas buvo premjeras. Tai paskui tas Gintaras Jonas Furmanavičius paskui jau tapo nebeministru, o kažkokiu pavaduotoju Nacionalinėje Žemės Tarnyboje, tai paskui buvo nuteistas už kyšį, o jei tiksliau - tai už prekybą poveikiu[1], kur kažkoksai dar Sigitas Živoltas kažką dalyvavo ir kyšis turėjo būti iš kokios tai "Start Vilnius".

Tai matyt paaiškėjo, kad prakeikti vilniečiai nesupranta paniatkių ir vietoje kyšių užsiundo teisėsaugą. Nu kur gi tai matyta, kaip taip galima?

Taigi, nors ir stengėsi Gintaras Furmanavičius likti nenuteistas, bet teismai nepasigailėjo, ir netgi apeliacinis teismas paliko nuosprendį - kad kyšininkas[2][3][4].

O dar kadaise buvo ir keista istorija, kai tos pačios NŽT vadovė Daiva Gineikaitė kažkokią avariją padarė apgirtusi, bet tai nesusiję, nes Furmanavičius tik jos pavaduotoju buvo, bet tame nedalyvavo[5], tiktai kažkodėl tasai Gintaras Jonas Furmanavičius keistai domėjosi pas policiją, ar galėtų šie nieko apie įvykį neskelbti[6], tai paskui dar kažkokių skandalų buvo[7].

Tai dar buvo kažkokių neaiškių kalbų, kad dar dėl to kažkaip Kaune kokie tai statybų projektai stringa[8].

O dar anksčiau tai buvo kažkokių istorijų keistų apie kažkokias įmones kaip Žemprojektas ir Kauno Holdingo Kompanija (KHK), ir dar kalbos apie keistus sąryšius su EBSW ir panašiai[9].

O dar kažkada Gintaras Jonas Furmanavičius tapo Lietuvos Automobilių Sporto Federacijos prezidentu, tai labai garbingas žmogus, nes LASF tai jums ne šiaip kokie mėgėjai, taip kad garbingas, doras žmogus, nepaisant nieko, ką aiškintų visokie negeranoriai[10].


Dar žr.

Visai kitas nesusijęs Furmanavičius - Jonas Furmanavičius, kuris realiai nesusijęs, bet panašiai vadinosi.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.