Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Genetika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Genetika - tai toksai mokslas, kur apie DNR ir jos sudedamąsias dalis - genus, arba gal atvirkščiai, nes berods genai susideda iš DNR. O gal ir iš RNR. Tai štai šituos susidėjimus ir sandaras ir nagrinėja genetika. Dar šitai kartais vadinama paveldimumu.

Tai aišku, didžiausias genetikos nuopelnas - tai pirmiausiai visokia selekcija beigi atranka, o paskui - darvinizmas, dėl kurio žmogus kilo iš beždžionės. Bet štai jau tiems mokslininkams nebepakanka šitų patyčių iš žmogaus orumo, tai atsirado jau ir naujos - GMO, kas reiškia genetiškai modifikuoti organizmai. Šiuosius mokslijninkai per prievartą sukiša į maisto produktus bei kitas prekes, o tada per prievartą platina įvairiose parduotuvėse.

Ne veltui genetika prasidėjo tamsiausiuose Viduramžių laboratorijose, kur senovės alchemikai bandė susintetinti homunkulą. Tai jei jiems ir nepavyko šitai anais laikais, tai dabartiniais laikais žiū ir pavyks. Ir bus tada vietoje žmonių vieni robotai.

Gi ne šiaip sau sovietmečiu buvo paskelbta, kad genetika yra buržuazinis ir imperialistinis išsigalvojimas, pseudomokslas ir nesąmonė. Ir tą skelbė toksai akademikas Lysenka. Tai juk negalėjo jisai būti visiškai neteisus, nes jei būtų visiškai neteisus, tai nebūtų to skelbęs. Vadinasi, teisybė kažkur per vidurį. O tai reiškia, kad genetika yra bent jau perpus išsigalvojimas, nesąmonė ir aferizmas.