Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Fallout 3

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Mario moneta.png  Fallout 3 yra žaidimas, įvertintas Pipedijos Gameland'o.
Mes garantuojame kokybišką ir aiškų įvertinimą be jokių naxui ir makaronų kabinimų!
Toks tas Fallout, vistiek ateityje rekės šarvų

Fallout 3 - komp. žaidimas apie pokario vaiką ir tėvą. Karas buvo ne paprastas, o branduolinis, tarp Kinijos ir JAV, kas gali būti net pranašystė. Tėvas augina sūnų slėptuvėje, o tas sūnus esate Jūs. Čia ne kitaip - Fallout 4 gali būti ir kitaip, bet tai nesvarbu.

Pagrinde jūs šikate ant pagrindinio kvesto ir einate daryti kas smagiau - rinkti visokias šiukšles ir padėti nelaimėliams, bet galima ir nepadėti, bet šiukšles vistiek reikės rinkti. Jeigu eiti pagrindiniu kvestu - tai reikės bėgioti visur paskui tėvą, kuriam jau užkniso šeimyniniai santykiai, tai jis vis bėga nuo sūnaus, o tu turi vytis, kad atstatyti šeimos vertybes.

Gyvenimas, kaip po karo - normalus, yra kažkokie kultistai (Atomo vaikai) kurie meldžiasi nesprogusiai atominei bombai, apdegę zombiai vadinami guliais, radikalūs išlikę turtuoliai, kažkokie priedurniai gelbėjantys robotus ar tuos pačius gulius, robotų nedaug, bet jie gal ir nuspręs būsimą likimą. Kažkokios gaujos ir gerai apsiginklavę ekstremistai. Žodžiu bus ką veikti.

Kaip visada yra žmogėdros ir netikri vampyrai, karma - kuri nusprendžia ar jūs kovosite su geriečiais ar su blogiečiais, nors visems rūpi, kai čia tave nušauti, suvalgyti ar paversti kokiu Halku.

Žaidimas įdomus tuo, kad yra tokia sistema - VATS t.y. galima sustabdyti veiksmą, nusitaikyti į galvą, kiaušus ar papus ir vualia - sulėtintai matosi kaip iškrenta priešų smegenys ar kiti viduriai.

Grafika tokia vidutinė, nes buvo padarytas gana senai - iš karto po Oblivion, bet su modais tvarkoma ir dar ir dabar galima žaisti.

Kas mėgsta seriją Fallout, tai visai neblogas geimas, yra begalė DLC - nuo ufonautų iki duobių ir kitų neįsimintinų. Dar jei yra 3D televizorius, galima paleisti per jį ir žaisti erdviškai, bet tai tik kažkokie maniakai išsigimėliai gali taip daryti.

Vertas dėmesio kaip ir Fallout New Vegas, kai kada net lenkiantis savo atmosfera. RPG elementai duoda galimybę sužaisti kaip norisi, kas yra geriau nei Fallout 4. Su atitinkamais modais yra visai pakenčiamas žaidas.

Pipedijos recenzija

Mūsų vertinimas:

  • Grafika: - 18/25 - Sena, bet keičiama modais
  • Muzika: - 15/25 - Ten yra muzika, bet geriau klausytis radio
  • Playstory: - 20/25 - Gana nebloga, net jei jūs vaikas ir norisi tėvo
  • HUD/Interfeisas - 20/25 - Galima keisti modais kaip nori, visai neblogai, dar tas VATS..

Galutinis vertinimas: 73/100