Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Egidijus Vareikis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Egidijus Vareikis - anatoks seimūnas nuo TS-LKD, iš kurio etikos sargas Salamakakinas grasina atimti mandatą, mat šis kažkokioje įstaigoje skaitė paskaitas ir už tai gavo grynųjų, o tai jau rimtas konstitucijos pažeidimas[1].

O dar prieš rinkimus Egidijus Vareikis Radviliškyje buvo sučiuptas policijos, kai savo mašiną vairavo lengvai išgėręs. Tuomet E. Vareikio kraujyje buvo surasta 1,37 promilės alkoholio ir nustatytas lengvas girtumo laipsnis[2].

Vienok Egidijus Vareikis neaprimsta - štai jau ir vėlei anas Seimo narys pagarsėjo, nes sako, jog prisigėręs mušęs žmoną, o toji jam iškvietė greitūškę, katra jį į durnyną nuvežė, tai čia vis dėl to, kad kažkas telefonu į policiją paskambino ir pasiskundė[3].

Pipedija visuotiškai palaiko Egidijų Vareikį ir teigia, kad anas esąs nekaltas ir visa tai yra melas bei neteisybė.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.