Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Doublefault.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Doublefault.lt (lietuvių kalbos mat nemoka...) - anoks internetas, kuriame renkasi visokie nusimanėliai apie tenisą ir šiaip anonimai. Menamai bendruomenė susijusi su satanistais, masonais ir iliuminatais.

Manoma, jog įkūrėjas kilęs iš Molvanijos, fiktyvios valstybės link Serbijos, o anie kaip žinia, nekenčia Rafos ir dievina Džokerį bei Drakoną. Kalba užuomenomis, iš ko sprendžiama, jog jie savo tekstuose užšifravę visokius planus. Logo (sukryžiuotos teniso raketė ir šakutė su dešrele) irgi ne ką keistesnis, bet juk gi iliuminatai bybį dėjo ant krikščionybės, o iliuminatai kilę iš tamplierių, kurie, kaip žinia išsidirbinėjo su kryžiais.

Herojai

Be abejo, pagrindis herojus Doublefaulte yra Pifas (Evaldas Žilionis), baisusai sąmokslininkas. 2003 m. Vimbldone (anokiam aukšto lygio turnyre), garsiai lyg Godzila suriaumojęs "Out" ("Už linijos", jeigu suprantat apie ką čia), užsitarnavo pyktį iš legendinio žaidėjo Greg Rusedski, mat jis nesuprato, kad ten Godzila iš Lietuvos šaukė, tai apkaltino teisėją (beje, tašką užskaitė priešininkui), paskui susinervino ir primyžo į kelnes, tai čia jau suprantama, kad toliau žaidimas nėjosi[1]. Buvo neabejojima, jog jis priklauso žydomasonams, tačiau nešdamas kailį Pifas atsiprašė Rusedskio, tai taip ir baigėsi.

Dar yra adminai (taip, dar ir tokie yra, ne tik anonimai ten rašo), kurie kartais ir kažką pipediško sugeba parašyti. Visi kiti yra garantuoti žydomasonai, nes dar kuruoja biznio planus, kaip pelnytis kai nieks nemoka Doublefaultui, bet jau čia ir Pipedijai aišku, kad biznis iš oro neina...

Realiai Pipedija negali pasakyti, jog ten blogiau už Račo blogą, juk nei keikiasi nei ką, o kartais ir pipediškai pakalba, bet bet kokiu atveju ten veisiasi Anonymous ir daugiau čia nėr ką net aiškinti, nes aiškinimas čia nebent retorinis gautųsi...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

Na, ir dar dėl solidarumo linkas visame gražume