Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dezinfekcija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai dar be viso ko, patariame neužmiršt, kad bobas irgi reik dezinfekuot, ba maža kokią zarazą gali pasigauti!

Dezinfekcija - tai nuo visokių gyvių, bakterijų ir parazitų. Vienok gi dezinfekuojamės kasdien - kūną muilu, dantis - pasta, vidurius - alkoholiu. O dar rūkymas sako nuo kažkurių ligų esą irgi dezinfekuoja, kirmėles naikina. Kiti gi nuo gripo dezinfekuojasi česnakais, tai paskui smirdi baisiai.

Kiti gi dar taiko ir tikslingas priemones visokias medicinines, tai tarp šiųjų ir geriamasis spiritas, katrą pasirodo negert reikia, ir visoks kalio permanganatas bei kitos šlykštynės. Dargi pasirodo populiarus vaistas nuo anginų visokių - hexaspray, tai ne vaistas visai, o dezinfekcijos priemonė: prostitutės prieš teikdamos paslaugas, jo prisipurškia gerklėn ir putėn, idant klientų bakterijos nusidezinfekuotų ir venerinės ligos nepersiduotų...

O betgi kiti medikai pastebi: perteklinė dezinfekcija - nesveika, ypačiai vaikams, mat tie sterilioj aplinkoj augdami, neįgauna imunitetų visokių ir tampa alergiškais bei ligotais. Tai kai kurie daktarai taip ir siūlo: jei augini mažą vaiką, tai plauk namus ne dažniau, kaip kartą per mėnesį, o dar ir purvinus vaisius duok valgyti neplautom rankom!

Deja, nesigauna išsidezinfekuoti nuo psichikos ligų...