Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Baltijos jūra

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Baltijos Jūra)
Jump to navigation Jump to search

Baltijos jūra skalauja Lietuvos pakrantes, o senoviniais laikais išmesdavo dar ir gintarą, bet jau seniai nebeišmeta jo, nes jau praėjo tie laikai, taip kad teliko tiktai legendos visokios.

Užtat dabar yra Baltijos jūroje Palanga ir visokios bangos, kurios banguoja. Ir tuntai turistų iš Rusijos, kurie čia atvykę, džiaugiasi puikia aptarnavimo kokybe, kurią kaip visiškai šūdiną ir nesuvokiamą keikia visokie lietuviai. Niekaip tiems lietuviams neįtiksi, nes jiems visada amžinai kažkas negerai.

O dar Baltijos jūroje paskandinta dešimtys tūkstančių tonų visokių cheminių ginklų, ypač visokio iprito, liuizito, tabūno, zomano, zarino ir adamsito. Ir kad būtų geriau visiems, tai kaip tik netoli krantų, už keliasdešimt kilometrų, kur povandeninės srovės judina bombas ir ridena jas linkui kranto, o paskui jau žmonės pajus tuos gerumus, nes kaip ti greitai jau tos bombos turi prarūdyt.

O dar Baltijos jūra neišmeta gintaro todėl, kad kažkada pasikeitė kažkokios jūros srovės, o jos pasikeitė todėl, kad buvo kažkokia Globe Asimi katastrofa, per kurią visus krantus nukapstė, o tada ir prasidėjo kad vietoj to kad išmestų gintarą, jį nuneša kažkur į Latviją.

Taigi, dėl visko kaltas Landsbergis.

Beje, Baltijos jūra yra nevienintelė jūra skalaujanti Lietuvos krantus. Dar yra Palangos jūra. Taigi, kai dvi jūros tai visai neblogai.