Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Balti Drambliai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Balti Drambliai - kadaise buvo toksai kabokas Vilniuje, kur rinkdavosi visokie vegetarai, veganai, pankai, šiaip kažkokie hipiai, homoseksualai ir kiti visokie alternatyvios kultūros asmenys. Kabokas garsėjo labai tolerantiška publika ir draugiškumu. Neretai visai nepažįstami žmonės susipažindavo, o per vienas-kitas išgertuves galų gale tapdavo ir draugais.

Alkoholis čia būdavo vartojamas, nors nelabai smarkiai, retai kada ką nors girtą sutikdavai. Kažkiek buvo toleruojama žolė, nes kaip tai labiau būdavo toleruojama. Maistas būdavo tiktai vegetariškas, tačiau stebėtinai geras, kas nebūdinga kitokioms vegetariškoms vietoms.

Praegzistavę bene kokius du dešimtmečius, Balti Drambliai buvo parduoti kažkokiems kitiems savininkams, kurių valdymas prasidėjo nuo skandalų[1][2][3].

Vienok po tokių bajerių kaboko naujieji savininkai populiarumo kažkaip nesulaukė, darbuotojai išsilakstė, tuo pačiu išsilakstė ir sena publika, o galų gale, pažiūrėję į rekvizitai.lt, atradome, kad 2020 metais Baltus Dramblius valdžiusi UAB "Pietryčių srautas" teturi tik 1 darbuotoją, o 2021 metais - ir išvi nulį.

O gaila, kadaise geras kabokas buvo.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.