Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Autoblogingas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Autoblogingas - naujas spamerių išradimas: užsiregistruoji blogą ir jis rašosi automatiškai. Jokio žmogaus rankų įsikišimo, vien tik teminiai kopypeistai, kuriuos automatiškai daro visokie botai. Pridėjo autoblogingo botai tekstų, tada kiti visur pridėjo reklamų - štai ir trafikas garantuotas, o paskui kiti botai jau dar ir į komentarus atsakinėt galėtų!

Štai taip ir dauginas visokie splogai, apgaudinėdami patiklius dibilus, o šieji vaikšto po visokias blogosferas ir tikisi, kad bendrauja su žmonėmis. Taip robotai sudaro konkurenciją įvairiems grafomanams.

Vienok Pipedija autoritetingai taria: jokie autoblogingai niekad neprilygs supermamoms šmaikštašiknėms!


Kaip veikia autoblogingas

Ogi labai paprastai: koks nors botas ieško pagal kokius nors raktažodžius tekstų iš kitų blogų ir deda tiesiai į kokį nors spamerio blogą. Gudresni botai sugeba dar ir pagudrauti visaip, pavyzdžiui, vardus pakaitalioti, nuorodas kokias nors irgi pakaitaliot, kai kuriuos žodžius pakeisti kitaip, kad Google nepastebėtų, jog tekstai iš kažkur nuvogti. Taip vienas eilinis spameris sugeba kasdien rašyti šimtus blogų, o nekaltos jo aukos ima ir pasiduoda visokioms provokacijoms, pagalvodamos, kad čia kažkokie tikri blogeriai rašo.

Tad skaitydami blogus, ypačiai anglakalbius, būkite įtarūs, nes vienam tikram blogui tenka bent keletas autobloginių splogų.