Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Marija Aušrinė Pavilionienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Aušrinė Pavilionienė)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tiesiog Marija. Visame gražume

Marija Aušrinė Pavilionienė - tai anokia garsi propiesorė, mokslų daktarė be abejaus ir šiaip žymi persona. Pagal išsilavinimą jinai būktai filologė, tačiau jają išgarsino pseudomokslo apie visokius ten feminizmus beigi bobų emancipacijas puoselėjimu Marytės žemėje, tuo tik dar labiau pabrėždama kad į tokias vingrybes paprastai įsisuka moteros, kurių neįmanoma dorai įsivaizduoti kaip galima norėti.

Save išgarsino tuomet kai jos vyras amžinatilsį Rolandas Pavilionis nevykusiai bandė tapti Lietuvos prezidentu. Po to kaip moters ir politikės karjerą tęsė pas paksuolius, netgi į Seimą per jųjų malonę tenais papuolė, tiktai po to nusprendė kad paksuoliai nelabai myli tolerastų ir dėl to perbėgo pas socialdemokratus - anie pasirodė labiau tolerastiškesni beigi prie širdies.


Marija Aušrinė Pavilionienė ir telefoniniai sukčiai

Apie aukštą gerbiamosios Aušrinės Marijos Pavilionienės žinias paveda kam tai būtų naudinga ir provokacija, kurią surengė nekentėjai ir netolerantiški asmenys gėdingai apgavo ir paskleidė šmeižtą spaudoj.

Daugelis tada klausė, kaip čia atsitiko, kad intelektuale žinoma garsi politikė užkibo ant elementarių telefoninių sukčių, katrie išklausinėjo jos bankų sąskaitų, prisijungimo duomenų, o paskui prarado 21 tūkstantį litų[1].

Paskui paaiškėjo, kad visai tai ne šmeižtas, nes išties taip ir buvo - pavogė pinigus telefoniniai sukčiai. Dar daugelis spėliojo, ar tie sukčiai prašė kyšio, kad papirktų kokius nors pareigūnus, ar pasakojo istorijas, esą iš kokio nors FNTT ir turintys patikrinti sąskaitas, nes nelegalūs pinigai tenai plaunami.

Tai paskui Marija Aušrinė Pavilionienė nenorėjo spaudai apie tai daugiau komentuoti, nes juk aišku, kad čia jau apsijuokimas baisus: būtų galima suprast, kad šitaip apgauna kas nors paprastą žmogelį, bet jau kai taip suvysto žmogų, katras valdo šalį ir už toleranciją kovoja - tai jau klausimai kažkokie visiems kyla.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.