Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aptarimas:Java

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kliedesiai... kurie čia visai nereikalingi

Na Java naudojama programuojant Android operacinėje sistemoje. Jei moki Java - tai gali rašyti į Android OS, o tai 80 procentų telefonų, tabletų, automobilių valdymo sistemose ir etc. Jo kodas gremėzdiškas, nes pradžioje reikia parašyti visus nustatymus, reiškia kuriant programą reikia planuoti. Jo, norint paršyti "Hello" reikia privalomai pradžioje parašyti nustatymus, kas nevisur gerai, bet standartiniai nustatymai rašosi vienos raidės įvedimu, čia įpročio reikalas. Dar Java labai tiksli, ką parašei - tą turi, be nukrypimų, aišku kai kada reikia parašyti kodo pratęsimą, jei kažkas nesuveikia, bet ne visada. Jo mažai turi vizualizacijos, bet lengvai galima prijungi kitas. Bėda tame, kad atnaujinant kodą, jei jis labai ilgas, tikrai gaunasi toks bardakas, kad kapiec, norisi supjaustyti kodą, ar iš viso naujai parašyti.

Jo, JavaScript labai smagi (pilnavertė) programavimo kalba, kuria daugiausia redaguojami ar programuojami interneto puslapiai kartu su PHP. Na gal tai senos žinios, bet nu JAWA dar senenis

Maxresdefault.jpg

Woedica, prieš rašant kažką, reikėtų pasidomėti tuo apie ką rašote. Android yra operacinė sistema, ne programavimo kalba. - PipeLinez (aptarimas) 20:02, 19 kovo 2024 (CET)

Sutinku --Woedica 11:43, 21 kovo 2024 (CET)

Kaškas neskire motociklo nuo kavos? Vaje vaje -----23:13, 20 kovo 2024 (CET)
O tai prie ko čia kava? Citrininis3412 (aptarimas) 05:52, 21 kovo 2024 (CET)
Ai bendrai sorry, be reikalo paklausiau Citrininis3412 (aptarimas) 05:57, 21 kovo 2024 (CET)

Jo, yra toks mitas, kad kalbos kūrėjas ir jo pakalikai labai mėgo Java kavą, ne kokias tai maltas giles (Oak), o bet apie JAWA turbūt iš viso nieko nežinojo --Woedica 11:40, 21 kovo 2024 (CET)