Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Antivirusai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Antivirusas)
Jump to navigation Jump to search
Čia jei savo kompiuterį norite gerai apsaugoti nuo virusinio užkrato bei antivirusų įvairių, tai geresnės priemonės už prezervatyvą tikrai nerasite.

Antivirusas - tai esą tokia programa, kuri turėtų virusus išgaudyti išum kantuperio, o bet tačiau vartotojai jau seniai pastebėjo, kad jei tik kokį ten antivirusą kas į kompiuterį įrašys, tai tada blogiau, nei apsivirusavus. Mat virusai visi dirba tyliai, greitai ir nelįsdami į akis, nu gal tik kokius kartais passwordus pavagia ar spamą iš kompiuterio patyliukais siunčia. Gi tuoju tarpu antivirusas, kai suinstaliuotas, tai duoda kas kelias minutes po pranešimą patikrinti kompą nuo virusų arba instaliuoti papildomą tvarkymo programą. Tokios žinutės paverčia kompiuterį į nieką nereaguojančiu, diską zulinančiu ir nedarbingu fufeliu.

Beje, jeigu jau įsidiegėte antivirusą, tai kito geriau nediekite, nes tada ir pirmasis, ir antrasis antivirusas kitą atpažins kaip baisiausią virusą ir nepaliks jūsų kompo ramybėje arba kol kompas galutinai nulūš, arba kol ištrinsite kurį nors iš antivirusų.

Dar būtina žinoti faktą, kad seniai žinomas lietuviškas virusas apkrečia belenkokius kompiuterius nepaisant jokių antivirusų, o priemonės, kurios apsaugotų - iki šiolei neišrastos, nors visi antivirusų gamintojai apie tą virusą žino jau seniai, ne mažiau, kaip kelioliką metų. Taip kad čia jums įrodymas, kad antivirusas visvien jums nepadės.

Tai iš to visada galima suprasti aiškiai: kai tik kompiuteris neveikia, tai jau aišku, kad antivirusą kažkas užinstaliavo.

Yra kelios rūšys antivirusų: tai firewall programos, kurios nuo internetų apsaugo, taip pat visokie ten trojanai ir jų šalinimo programos, o dar būna ir keilogeriai, kurie irgi neblogai padeda.

Čia ko tik tos antivirusų kompanijos neprisigalvoja, trumpai tariant. Vis atranda visokių keistenybių ir naujų produktų žmonėms pasiūlo, vis kad sunaudoti ir taip menkus kompiuterinių pajėgumų likučius, nieko nepalikdamos vartotojams. Užtat sako, kad visvien koks trečdalis virusų nepaisant nieko ir prasimuša per visokias antivirusines pinkles.

Dar čia turim pasakyt, kad yra įvairių kamintojų, gal ne visus čia pavardinsim, bet yra štai vat tokie:

Taip pat yra begalė kitų, taigi, jei turėsite laiko, papildykite tą sąrašą.

Gi kiti pastebi, kad Apple kompiuteriams ir visokiems Linuksams jokių antivirusų nereikia, nes kaip tai jos taip sukonstruotos, kad tenai virusai neplinta ir viskas, nes niekas jiems tenai neduoda jokių galimybių. Tai dėl to antivirusų kompanijos jums pasakys, kad šios sistemos yra nesaugios, nes joms antivirusų nėra, o ir šiaip išvis tai kažkokios nelegalios OS, todėl geriau pirkite Windows, kur antivirusai jums tikrai bus reikalingi ir labai pravers.