Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Algirdas Sadkauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Algirdas Sadkauskas - taigi buvo LDDP narys, kaip ir socdemas, tai dar ir seimūnas, o paskui pasidarė Varėnos pasienio rinktinės vadas, tai paskui paaiškėjo, kad vadas anasai jautės absoliutus, nes kareiviai turėdavo ne tarnybą eit, o lažą.

Tai kaip paskui išlindo, kareivėliai ir namus anam remontavo, ir griovius kasė, ir tvoras tvėrė, ir baldus vežiojo, o kažkuris dirbo nuolatiniu vairuotoju, tai net nesirodydavo rinktinėje... Taipgi ir su turtu visokiu - statybines medžiagas, vartus, krosnis ir taip toliau pirkdavo rinktinė, o gaudavo šitas pats Algirdas Sadkauskas[1].

Tai aišku, galų gale tas naglumas išlindo aikštėn ir viešumon. Tai gavo 3 metus su atidėjimu. Tai dar ten ir sėbras buvo, anoks Rimvydas Čeikus, katras irgi kažkiek gavo.

Tai paskui dar žadėjo abu skųstis neteisingais nuosprendžiais, tai gal ir apskundė, tai gal kiti teismai ir išteisino kaip nors, tai dabar jau nežinom, nes informacijos neradom, ot būtų bajeris, jei paaiškėtų, kad nieko tokio nebuvo!