Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Alfonsas Butė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Alfonsas Putė)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Alfonsas Butė - gi buvo kažkoks gal politikierius, o dabar sako, kad 2019 prezidentų rinkimuose eis, nes matomai kad už teisybę[1]!

Sako, kad į rinkimus ėjo dar 2004 su kokia tai krikščioniškosios demokratijos partija, o nesigavo, tai 2016 jau ėjo su Nagliu Puteikiu, bet ir vėl nesigavo. Tai dabar aukščiau jau nusitaikė, tai gal jau gausis.

Dar sako, kad jei visi žmonės laikytųsi 10 dievo įsakymų, tai visur būtų tvarka ir niekas kalėjimuose nesėdėtų. Tai gal šitai ir teisa, čia negalim ginčytis...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.