Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Alfonsas Norvaišas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Alfonsas Norvaišas - toksai žymus verslininkas, politikierius ir geradarys, kurį Lietuvos valdžia persekioja už gerus darbus. Štai kartą Alfonas Norvaišas sukūrė kokį tai investicinį fondą ir būrį žmonių priviliojo investuoti, tai visi pinigai būtų labai išaugę, bet štai dėl pinigų plovimo prevencijos lėšos buvo kaip tai užšaldytos ir jas teko išnaudoti asmeniniams tikslams. Negeranoriškas Lietuvos teismas nuteisė Alfonsą Norvaišą metams kalėjimo[1]

Tai dabar Alfonsas Norvaišas sukūrė Suverenią nepriklausomą Lietuvos valstybę, kuri yra kažkur tai Šveicarijoje, o Alfonsas Norvaišas dabar jau bus šitos valstybės prezidentas, apie ką skelbiasi ir savo internetuose, ir kitokiose vietose.

Pipedija čia linki - Alfonsai Norvaišai, mes su tavimi, mes tave remiame!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.