Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Albinas Mitrulevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Albinas Mitrulevičius
Net keista, kuo čia dar galima suabejoti, jei skaitome apie Albiną Mitrulevičių: nusipelnęs LSDPistas - agronomas, kolūkietis, deputatas, narys - o prie viso to - ir turčius iš Rotary klubo.
Socdemų balsuotojas, ištikimas nomenklatūros konjunktūrai ir lankstus, tarsi ne suvalkas, Albinas Mitrulevičius į Seimą pakliuvo irgi atsitiktinai - per pakartotinus rinkimus Marijampolėje.


Seimelyje

Seimo narys Albinas Mitrulevičius, panašu, nuosekliai veda partijos liniją ir nepasižymi nei per dideliais pasiekimais, nei nuosmukiais. Nebent pirmosiomis ąnojo kadencijos dienomis pastebėsime didesnį (ir sako - nesuvaidintą) susirūpinimą diskriminacine ES politika Lietuvos žemdirbių atžvilgiu. Visa kita - uolus, tylus, nepastebimas, bet sistemingas ir svarbus funkcionieriškas balsavimas ir prabalsavimas taip, kaip liepia partija.

Galbūt, savas tarp Marijampolės žmonių, jis niekam netrukdo ir Vilniuje? Šlovė ir garbė tokiems seimūnams, kurių darbų beveik nematyti, bet jiems mes turime būti dėkingi už šviesų rytojų ir sušiktą praeitį!