Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aistė Bimbirytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Aistė Bimbirytė - gi žymi recenzentė, katroji išgarsėjo po Lietuvą, anokiame kulturopolis.lt kultūriniame portale tuo gi, kad parašė pagaliau ne apsiseilėjusiai saldžią ir sacharininę recenziją apie Užkalnio knygą, o gryniausią tiesą.

Nes iki josios visokie pezalai tiktai ir terašė visokius "miau miau miau, kaip gražu, kokia mielą protinga knyga tokia įdomi". Tai čia dabar ir Aistė Bimbirytė tiesiai pasakė: knyga ta - įžeidžianti, neaišku kam parašyta, marginali, vargana, šlykšti, nepakenčiama, o ją gi skaito - tik dibilai!

Taip kad čia ir Pipedija neabejotinai pripažįsta kad Aistė Bimbirytė vienareikšmiai teisybę pasakė, ypač ištardama tai, ko nei vienas recenzentas neišdrįso pasakyt: su savo tiražu daugiau kaip 30 tūkstančių ir kaina daugiau kaip 30 litų už egzempliorių, tas Užkalnis per savaitę uždirbo melejoną!!!!!111


Aistės Bimbirytės citatos

  • Galiausiai, jei reikėtų trumpai apibūdinti A. Užkalnio knygą, mano subjektyvi nuomonė skambėtų štai taip: tiesa, tai popsas, ir dar pasiutusiai pelningas, tačiau daugeliui neišvengiamai reikalingas, o kai kam net būtinas. - Aistė Bimbirytė apie Užkalnio kūrinį.
  • dievazi, o man dabar juoktis ar verkti? - Aistė Bimbirytė, paskaičiusi apie save Pipedijoje