Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ailyn

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Ailyn - Tikrasis vardas Pilar Giménez García (vat koks gražus). Tai Ailyn yra ispanė gimusi 1982, o dirba ji norvegų gotikinio metalo grupėje Sirenia, tai kur gyvena neaišku.

Veikla iki metalo

Ailyn pradėjo lankyti muzikos mokyklą būdama ketverių metų ir ten jai neblogai sekėsi. Savo kaip muzikantės karjierą pradėjo būdama penkiolikos, o prefesionalę tai nuo dividešimties. Pirmajį albumą išleido būdama trijų merginų grupėje kurios perdainuodavo japoniško popso ir japoniško rocko dainas, bet Ailyn tokios nesąmonės nelabai patiko tai ji sugalvojo kad reikia solo karjierą pradėti ir išėjo iš tos grupės, ta grupė žlugo be Ailyn. Iš pradžių jos sceninis slapyvardis buvo An Ling (kažkodėl), bet vėliau evolicionavo į Ailyn. Dalyvavo ji festivaliuose ir netgi sudalyvavo X faktoriuje, kur jai sekėsi netgi geriau negu Dream Grils!

Sirenia

Kadnagi šita grupė sugalvojo kad kiekvienam albumui vis kitą daininkę naudos tai 2008 metais ieškojo jau ketvirtosios daininkės. Kažkaip ten netyčia internetu gavosi kad iš 600 kandidačių atrinko Ailyn, taip ji ir tapo gotė. Aišku dabar kitų daininkių fanai šika į komentarus kad Ailyn bloga ir parsidavėlė, bet čia tik kalbos.

Štai kaip atrodo šita ispanė.