Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šnekutis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Maždaug tokiu visada buvęs vaizdas dabar atrodo jau gražiau, nes bent jau dalinai uždengtas puošnia ir gražia plastmasine paklode su tvarkingai atspausdintomis raidėmis apie būsimą puošnų ir džiugų daugiabutį.
Viduje alaus baras atrodė dar gražiau, nei išorėje ir lankytojams siūlė pigų alų po 3 su puse euro.

Šnekutis - taigi toksai alubaris ilgą laiką buvo kažkur Užupyje, nuo kažkokių tai senovinių laikų. Išties tai sovietmečiu tenai buvo eilinis tiras, kur visiškai išlūžusiais pneumatiniais šautuvais žmonės bandydavo pataikyti į taikinį. Tiksliau, nelabai bandydavo, nes pataikyti į taikinį tais šautuvais būdavo neįmanoma, todėl į tirus niekas ir nevaikščiodavo. Taip kažkuriuo metu sename ir negražiame buvusio tiro pastate įsikūrė girdykla, ar kaip vilniečiai sako - kabokas. Pasivadino pirmiausiai gal ir neatsimename jau kaip, bet galų gale pasivadino "Šnekutis".

Daugelį metų Šnekutis buvo viena iš svarbiausių Užupio vietų, mat gamindavo skanius cepelinus, bulvinius blynus ir panašiai, gal netgi ir lietuvių liaudies sriuba bybienė tenai buvo verdama, kartu parduodant ir alų. Vienok lankytojai pagrindinai eidavo tiktai alaus ir gerti, tai tuo labiausiai šita vieta ir buvo žinoma. Kitą gi vertus, kadangi aplinka su labai daug užupietiško dvasingumo, tai ir alkoholizmas čia būdavo taip pat dvasingas. Su visokiomis politinėmis kalbomis ir taip toliau.

Galų gale ateina viskam galas, tai jau galas atėjo ir Šnekučiui - per koroną kabokas nusibaigė ir daugiau nebegyvuos, tai užtai jo vietoje bus pastatytas daugiabutis, kažkokios tai Užupio terasos ir panašiai. Tai dabar dėl šito visokie alchašai labai protestuoja, bet matyt iš protestų nieko nesigaus, nes niekas tų alchašų nesiklauso.

Štai šitaip ir užverstas eilinis miesto istorijos puslapis. Viso gero.

Ei, brangūs Užupio gyventojai, neverkite, kad užsidarė baras, visvien koronavirusas ir niekas negali tenai gerti. Ir visvien prekyba vyksta alumi kitur, tai nusipirkit ir gerkit namie, nėra čia ko po alubarius šlaistytis!