Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Samogetija:Plantacija, pulti vadą

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
13:09, 20 sausio 2018 versija naudotojo Tararaika (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 o  Samogetija  o 
 o  ooo  o 
 o  Skaityti pasakojimą  o 
 o  Specifiniai terminai  o 
 o  Civilizacijos istorija  o 
 o  Informacija apie planetą  o 
 o  ooo  o 
 o  Norintiems rašyti  o 
 o  ooo  o 

Taigi, vadas užsimoja, o tu tik šast į šalį. Ir su savo lazda - jam tiesiai per nagus. Vadas pasirodo besąs ne toks jau kvailas - išsyk strykteli atgal, tad antro tavo smūgio išvengia. Ir pradeda rėkti:

- Ei, muškit tą vergą, paauklėkit jį, greitai!

Tu apsižvalgai. Žmogėnas, kuris tave čia atvedė, traukiasi nuo tavęs atatupstas, tuo tarpu tiedu, kur užrėmė vartus, nevikriai liuksi link tavęs. Tu vėl žengi porą žingsnių į šoną, tie pralekia pro šalį, o tu artimesniam iš visų spėkų sudroži per nugarą. Tas išsiriečia ir pargriūna. Tuo tarpu tu puoli prie kito, katras dar nespėjęs atsisukti į tave, stovi ir kvailai spokso į savo sėbrą. Šitas vartų sargybinis nuo tavęs gauna kirtį per rankas, paskui - per šoną, per šoną, dar per šoną, pargriūna ir nuropoja. Tu apsižvalgai ir pamatai, kad aplink jau susirinkę ir daugiau jų.

Vadas, visas perbalęs, ima dar garsiau rėkti:

- Užmuškit jį, čia sukilėlis!!!!

Keli žmogėnai, irgi ginkluoti lazdomis, pasuka link tavęs. Tu pasisuki į juos ir jie atsitraukia. Tuo tarpu vadas, matomai, nusprendęs, kad momentas tinkamas, pabando pulti tave iš nugaros. Visa laimė, tu spėji pasilenkti ir lazda praskrieja tau virš galvos. Tavo atsakas - negailestingas: pagaliu tiesiai vadui į galvą. Vadas susmunka be gyvybės ženklų.

Dar keli žmogėnai, lyg ir neapsisprendę, ką daryti, dabar aiškiai nutaria, kad abejoti neverta: meta pagalius žemėn ir suklumpa prieš tave ant žemės. Jų pavyzdžiu paseka ir likusi vietinių dalis. Tu nustebęs žvalgaisi ir matai, kad ateina nauji žmonės, kažką pasišnabžda ir taip pat klaupiasi. Vienintelis vadas nepaseka kitų pavyzdžiu - jis, kiek atsipeikėjęs, bando kažkur nuropoti ir pasislėpti. Tačiau dar tik ką buvę jo pavaldiniai, atrodo, visai nenori jam padėti: vietoj to, kad jį gintų, šie jį veja atgal link tavęs.

Tavo veiksmai: