Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Jonas Petraitis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
S
Eilutė 1: Eilutė 1:
'''Jonas Petraitis''' - Kupiškio pagrindinės mokyklos fizinio lavinimo, technologijų ir informatikos mokytojas. Vedęs, turi vaikų ir motociklą su liulka aniems vežiotis. Laisvalaikiu blogeriauja sau internetuose.
+
{{Abejotinas}}
 +
[[Vaizdas:Jonas_petraitis_kupiskis.jpg|500px|thumb|right|Iš didesnių miestų atvykę žmonės kupiškėnams dažnai sako, kad tas jų mokytojas labai panašus į kažinkokią tai aniems pažįstamą žvaigždę. Pastarieji tik trauko pečiais - bene čia žinosi kiekvieną didmiesčio įžymybę, į katrą anas gali būti kažinkam panašus? Per televiziją tokių nerodo, tai matyt, tokia ten ir žvaigždė. O Jonas Petraitis - žmogus tvarkingas, apsikirpęs, susišukavęs, pasportavęs. A ko daugiau iš mokytojo norėt?]]
 +
'''Jonas Petraitis''' - toksai [[Kupiškis|Kupiškio]] pagrindinės mokyklos fizinio lavinimo, technologijų ir informatikos mokytojas. Vedęs, turi vaikų ir motociklą su liulka aniems vežiotis. Laisvalaikiu [[blogeriai|blogeriauja]] sau internetuose.
  
[[Vaizdas:Jonas_petraitis_kupiskis.jpg|800px|thumb|left|Iš didesnių miestų atvykę žmonės kupiškėnams dažnai sako, kad tas jų mokytojas labai panašus į kažinkokią tai aniems pažįstamą žvaigždę. Pastarieji tik trauko pečiais - bene čia žinosi kiekvieną didmiesčio įžymybę, į katrą anas gali būti kažinkam panašus? Per televiziją tokių nerodo, tai matyt, tokia ten ir žvaigždė. O Jonas Petraitis - žmogus tvarkingas, apsikirpęs, susišukavęs, pasportavęs. A ko daugiau iš mokytojo norėt?]]
+
Gandai sklando, kad išties anas yra dar kartais daugeliui žinomas, kaip [[Blogeris Zeppelinus]], tiktai užsimaskavęs. Todėl ir nesirodo didesniuose miestuose, kad gyvendamas kažkur kaimo apylinkėje, neturi [[pinigai|pinigų]] ir yra labai piktas ant valdžios, tai įtaria, kad jį išsyk kas nors atpažins ir sugaus, vos tik tasai pasirodys kažkur žmonėse. Todėl yra dabar garsiausias Lietuvos [[Anonimas]] ant visų internetų, kiek tik čia jų bėra.
  
[[Kategorija:Asmenybės]]
+
 
 +
 
 +
[[Kategorija:Blogeriai]]

21:03, 4 sausio 2013 versija

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Iš didesnių miestų atvykę žmonės kupiškėnams dažnai sako, kad tas jų mokytojas labai panašus į kažinkokią tai aniems pažįstamą žvaigždę. Pastarieji tik trauko pečiais - bene čia žinosi kiekvieną didmiesčio įžymybę, į katrą anas gali būti kažinkam panašus? Per televiziją tokių nerodo, tai matyt, tokia ten ir žvaigždė. O Jonas Petraitis - žmogus tvarkingas, apsikirpęs, susišukavęs, pasportavęs. A ko daugiau iš mokytojo norėt?

Jonas Petraitis - toksai Kupiškio pagrindinės mokyklos fizinio lavinimo, technologijų ir informatikos mokytojas. Vedęs, turi vaikų ir motociklą su liulka aniems vežiotis. Laisvalaikiu blogeriauja sau internetuose.

Gandai sklando, kad išties anas yra dar kartais daugeliui žinomas, kaip Blogeris Zeppelinus, tiktai užsimaskavęs. Todėl ir nesirodo didesniuose miestuose, kad gyvendamas kažkur kaimo apylinkėje, neturi pinigų ir yra labai piktas ant valdžios, tai įtaria, kad jį išsyk kas nors atpažins ir sugaus, vos tik tasai pasirodys kažkur žmonėse. Todėl yra dabar garsiausias Lietuvos Anonimas ant visų internetų, kiek tik čia jų bėra.