Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Jonas Petraitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Iš didesnių miestų atvykę žmonės kupiškėnams dažnai sako, kad tas jų mokytojas labai panašus į kažinkokią tai aniems pažįstamą žvaigždę. Pastarieji tik trauko pečiais - bene čia žinosi kiekvieną didmiesčio įžymybę, į katrą anas gali būti kažinkam panašus? Per televiziją tokių nerodo, tai matyt, tokia ten ir žvaigždė. O Jonas Petraitis - žmogus tvarkingas, apsikirpęs, susišukavęs, pasportavęs. A ko daugiau iš mokytojo norėt?

Jonas Petraitis - toksai Kupiškio pagrindinės mokyklos fizinio lavinimo, technologijų ir informatikos mokytojas. Vedęs, yra 39 metų amžiaus, turi vaikų ir motociklą su liulka aniems vežiotis. Laisvalaikiu blogeriauja sau internetuose.

Gandai sklando, kad išties anas yra dar kartais daugeliui žinomas, kaip Blogeris Zeppelinus, tiktai užsimaskavęs. Todėl ir nesirodo didesniuose miestuose, kad gyvendamas kažkur kaimo apylinkėje, neturi pinigų ir yra labai piktas ant valdžios, tai įtaria, kad jį išsyk kas nors atpažins ir sugaus, vos tik tasai pasirodys kažkur žmonėse. Todėl yra dabar garsiausias Lietuvos Anonimas ant visų internetų, kiek tik čia jų bėra.


Įdomūs faktai apie Joną Petraitį

  • Jono Petraičio turimas motociklas yra JAWA markės
  • Pats Jonas Petraitis gyvena antrame aukšte, seno tarybinio pastato dviejų kambarių bute
  • Anksčiau Jonas Petraitis turėjo automobilį Moskvič, o dar vėliau - Opel Kadet, dabar mašinos neturi ir propaguoja sveiką gyvenseną