Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Drąsius Kedys: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
{{abejotinas}}
 
{{abejotinas}}
 
{{vandalai}}
 
{{vandalai}}
 +
 +
<center> ''' ''04-17'' - rastas [[Drąsius Kedys#Miegok saldžiai, mūsų išganytojau...|negyvas]] Drąsiaus Kedžio kūnas. '''</center>
 
[[Vaizdas:Drasius_kedys.jpg|400px|thumb|right|Drąsius Kedys nubaudė du iš penkių įtariamų pedofilų]]
 
[[Vaizdas:Drasius_kedys.jpg|400px|thumb|right|Drąsius Kedys nubaudė du iš penkių įtariamų pedofilų]]
 
'''Drąsius Kedys''' - ko gero įtariamas, kad, galbūt, galimai nušovė teisėją [[Jonas Furmanavičius|Joną Furmanavičių]] bei kitą įtariamąją - [[Violeta Naruševičienė|Violetą Naruševičienę]]. [[2009]] metais tapo [[Pipedijos populiariausi žmonės|populiariausiu žmogumi]] Pipedijos metų žmogaus reitinguose, daugiau, nei 20 pozicijų aplenkdamas netgi [[Dalia Grybauskaitė|Dalią Grybauskaitę]].
 
'''Drąsius Kedys''' - ko gero įtariamas, kad, galbūt, galimai nušovė teisėją [[Jonas Furmanavičius|Joną Furmanavičių]] bei kitą įtariamąją - [[Violeta Naruševičienė|Violetą Naruševičienę]]. [[2009]] metais tapo [[Pipedijos populiariausi žmonės|populiariausiu žmogumi]] Pipedijos metų žmogaus reitinguose, daugiau, nei 20 pozicijų aplenkdamas netgi [[Dalia Grybauskaitė|Dalią Grybauskaitę]].

12:59, 22 balandžio 2010 versija

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
04-17 - rastas negyvas Drąsiaus Kedžio kūnas.
Drąsius Kedys nubaudė du iš penkių įtariamų pedofilų

Drąsius Kedys - ko gero įtariamas, kad, galbūt, galimai nušovė teisėją Joną Furmanavičių bei kitą įtariamąją - Violetą Naruševičienę. 2009 metais tapo populiariausiu žmogumi Pipedijos metų žmogaus reitinguose, daugiau, nei 20 pozicijų aplenkdamas netgi Dalią Grybauskaitę.

Tai dabar Drąsius Kedys yra labiausiai paieškomas žmogus visoje Lietuvoje, Kaune ir JAV, kelioms dienoms visi Lietuvos keliai buvo uždaryti, policijos postai sustatyti, o internautai rašo palaikančius komentarus Delfyje beigi kituose internetuose visokiuose. O tai dabar iškilo visa krūva pedofilijos skandalo versijų...

Pipedija neabejoja, kad kaip bebūtų, Drąsiaus Kedžio istorija sukrėtė visą Lietuvą ir iškėlė į paviršių seną, daug kartų daugelio uždavinėtą klausimą: ar viskas gerai teisėsaugos sistemoje?


Trumpai apie Drąsiaus Kedžio istoriją

Drąsius Kedys - smulkus verslininkas, prieš kelerius metus rado sugyventinę - Laimą Stankūnaitę, tuo metu vos 16 metų moksleivę. Su ja įsitaisė vaiką, o vėliau išsiskyrė. Vaikas liko pas motiną, tačiau šioji, besimokydama ir dirbdama, vaiką palikdavo savaitiniame darželyje, tad vieną dieną tėvas, apie tai sužinojęs, vaiką tiesiog pasiėmė ir motinai negrąžino - nuo to ir prasidėjo visa istorija.

Prieš nepilnus metus kažkokiu būdu išlindo, kad mergaitė galimai buvo tvirkinama kelių suaugusių žmonių - politiko ir verslininko Andriaus Ūso, baudžiamųjų bylų teisėjo Jono Furmanavičiaus ir trečiojo, iki šiol neidentifikuoto neaukšto ūgio šviesiaplaukio Aido (sklando nerišlūs įtarimai, kad tai galimai prokuratūros darbuotojas). Kaip galim įtarti, vaikas galėjo būti tvirkinamas su motinos žinia, taip pat galėjo būti tvirkinama ir kita vyresnė mergaitė - motinos sesers Violetos Naruševičienės dukra.

Drąsius Kedys 2008 vasarą kreipėsi dėl šio reikalo į teisėsaugą, tačiau iki šiol byla buvo vilkinama, nuolat strigo. Manomai todėl 2009 spalio 5 dieną jis ėmėsi veiksmų pats: nušovė pedofilija įtariamą teisėją Joną Furmanavičių, vieną iš įtariamų moterų - Violetą Naruševičienę, taip pat bandė surasti dar ir Andrių Ūsą, tiesa, šiuo atveju jam nepavyko.

Neaišku, kodėl, bet vaiko teisių kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė kreipėsi į prokuratūrą, siekdama apriboti teises į dukrą. Čia vat ir mums neaišku kodėl?

Drąsius Kedys šiuo metu yra tarptautinėje paieškoje, tačiau kol kas nesučiuptas.

Video skirtas Drąsiui Kedžiui [1]

Įvairios versijos ir kalbos

Kiti gi sako, kad visa tai - tik kažkieno (galimai - VSD, kaip teigia Hotcommentary.com) neaiškus sąmokslas, o savo penkiametės dukros nusikaltėlius persekiojęs Drąsius Kedys čia niekuo dėtas, o tik pakištas tikslingai, kad dėmesį nuo tikrųjų žudikų nukreipt, numetus pavogtą jo ginklą prie aukos...

O tai dar prieš nušaudamas ką nors, Drąsius Kedys ilgai ieškojo teisybės, net internetą buvo sukūręs tokį - pedofilai.com, kur dėjo įrodymus beigi kreipimusis... Deja, panašu, kad valdžia ne tik nesureagavo, bet vienas iš įtariamųjų - Andrius Ūsas dargi padavė Drąsių Kedį į teismą.

Policija šiuo metu saugo du įtariamuosius - vaiko motiną Laimą Stankūnaitę, įtariamai pardavinėjusią savo dukrą pedofilams ir Andrių Ūsą, įtariamą pedofilija. Trečias įtariamasis - anoksai Aidas, iki šiol policijos neidentifikuotas. Taip pat saugomi ir keturi Kauno prokurorai, matyt dalyvavę bylos vilkinime.

Upd. O tai dar išlindo, kad per pirmą šios pedofilijos bylos tyrimo pusmetį tebuvo padarytos išvis vos dvi apklausos - tai įvardijo vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė. O tai pasirodo, kaip skelbė Respublika, nei vienas iš įtariamųjų išvis nei nebuvo apklaustas bent jau iki Rugpjūčio mėnesio, o gal ir iki šiol!

Upd. O tai dar išlindo, kad Kauno miesto apylinkės teismo ir prokurorės Genovaitės Ročienės nutarimu buvo atsisakyta pradėti ikiteisminį tyrimą Laimos Stankūnaitės atžvilgiu. Tai jau dabar Vilniaus apygardos teismas tą sprendimą panaikino...

Upd. O tai Respublika praneša, kad būtent Drąsiaus Kedžio skundo prokuratūrai pagrindu, ta pati Kauno prokuratūra ir iškėlė jam milijono litų ieškinį dėl šmeižimo. Tai čia jei teisingai supratom, tai jei skųsiesi dėl ko nors, tai tave ir į teismą patrauks?

Upd. O tai Lietrytis paskelbė sensacingas žinias: pasirodo, iš jam priklausiusio pistoleto Beretta, surasto prie Violetos Naruševičienės kūno, nebuvo šaudyta. O ir mikroautobusas, panaudotas užpuolant teisėją, pasirodo nepriklausė Drąsiaus Kedžio įmonei, kaip kad buvo skelbta anksčiau.

Upd. O tai dar kažkaip išlindo, kad psichiatrai sakosi tyrę ir ištyrę mergaitę dar iki visų skandalų, ir kad ji nemeluojanti, tuo tarpu Algimantas Valantinas greitai ėmė ir pareiškė, kad psichiatrai meluoja, tai dabar jau nežinom, kas čia ką meluoja, o kas ką slepia...

Upd. O tai dabar vaikas perduotas Drąsiaus Kedžio seseriai Neringai Venckienei, o šioji jau kaltinama, esą čia jau jinai intrigavo, Drąsiu ant Furmanavičiaus užsiundė ir taip toliau...

Drąsiaus Kedžio pasisakymai

Štai tokią informaciją Drąsius Kedys platino šiek tiek prieš žudynes - būtent tuo metu, kai, jo tėvų teigimu, pasidarė keistas ir nešnekus kažkoks (žemiau - ištrauka iš alytausnaujienos.lt 2009-09-26 dienos komentarų):

DĖMESIO !!! Sveiki visi Lietuvos žmonės. Atsiprašau, kad rašau ne pagal temą, bet tai paskutinis šansas Jums paviešinti šią informaciją. Kadangi nei televizija, nei žurnalistai, net laikraščiai nespausdina mūsų teikiamos informacijos už kurią, mes sumokame pinigus kaip už paprastą reklamą, skelbimą. Taigi norėčiau, kad skirtumėte man 10 min. tam, kad sužinotumėte visą tiesą apie pedofilijos skandalą ( penkiametės mergaitės prievartavimą ir kaip jos mama už tai gaudavo pinigus.) Galbūt kai kas iš Jūsų matėte laidos „Prieš srovę“ reportažą, tik daugelis jį pažiūrėję taip ir liko nesupratę kaip kas yra iš tikrųjų, nes video mežiaga, kurią aš siunčiau buvo rodyta kelias sekundes. Dabar Jūs galite viską pamatyti mano svetainėje pedofilai.com (deja istrintas, taciau veikia kitas D.Kedzio puslapis pedofilai.webnode.com, ten yra visa vaizdo medžiaga, informacija apie tuos pedofilus, jų nuotraukos, ir informacija apie ieškomą žmogų. Jei kas galėtų suteikti kokios nors informacijos, kuri padėtų jį surasti, už tai bus gerai atsilyginta. Anonimiškumas garantuotas. Taip pat kreipiuosi į visus žmones, kurie yra susidurę su pedofilais, skambinkite tel. 868711711 Drąsius Kedys

Tai čia Pipedija užduoda klausimą: ar sprendžiant iš Drąsiaus Kedžio pranešimo, reikia suprasti taip, kad žurnalistai už šitos medžiagos paviešinimą užsiprašė pinigų?

O tai dar visokie pastebėjimai

Iš vaizdo įrašo darytina išvada, kad tie trys pedofilai "sysalus" kaišiojo mergaitei į burną ir į išangę. Taigi, jie atliko ne vien tik tvirkinamuosius veiksmus, bet LYTIŠKAI SANTYKIAVO SU MAŽAMETE, PASINAUDODAMI JOS BEJĖGIŠKA BŪKLE. Už tai pagal LR BK 150 str. 4 d. skiriama laisvės atėmimo bausmė nuo trejų iki trylikos metų. Kažin kodėl visa teisėsauga net nepastebi tokio akivaizdaus neatitikimo!?

Pipedija informuoja: bausmė pedofilams už mažamečių vaikų tvirkinimą - berods vos iki dviejų metų kalėjimo, bent jau taip Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Stasys Šedbaras per TV sakė...

Dar žr. Pedofilų gynėjai

Tarptautinis atgarsis

Drąsius Kedys as seen on 4chan!

Tai jau praėjo kelios savaitės ir Drąsius Kedys tapo žinomu visam pasauly - lenkai reikalauja valdžios, kad suteiktų jam politinį prieglobstį, o kai kurie JAV politikai Drąsiaus Kedžio istoriją savo internetuose skelbia, kaip pilietiškumo pavyzdį! Ir netgi žymusis 4chan apimtas diskusijų, visas verda!

O čia vat taip kai kurie užsienio komentatoriai atsiliepa apie šiuos įvykius:

  • Finally good people exist.
  • I do, this guy rocks! I don't have kids but I'll be happy to murder anyone who fucks with them if I ever do
  • HE IS A HERO!
  • That should be done to all childfuckers.
  • Pedobear R.I.P
  • For the child's tears, they payed with blood.
  • Hail the new king! Pedos must die!
  • R.I.P Michael Jackson


Drąsius Kedys tapo komiksų vaikams herojumi. Pasitikite Gynėją Drąsių!

Socialine reklama flintas.jpg

Miegok saldžiai, mūsų išganytojau...

Negyvas ir šaltas Drąsiaus Kedžio kūnas... Nufotografuota Pipedijos žurnalistų
 Police line.jpg  Šiuo metu, t.y. 2020-07-10, įvykio vietoje dar būriuojasi CŽV ir KGB beigi kiti specialūs būriai.
Straipsnis gali pasižymėti abejotinumu ir netikslumu dėl įrodymų stokos ir įvykio šviežumo.
Dabartinę įvykio situaciją diskutuokite aptarime.

Žinoma, niekas nebuvo šitam pasiruošęs, bet Drąsius Kedys ėmė ir mirė. Rastas buvo kažkada tai Balandžio 17 kažkokių ten vaikų. Pirma vadinamojo Kedžio mirtis pasirodė kaip kliedesiai, bet jau atėjus visoms giminėms ir atpažinus Drąsiaus veidą, viskas tapo kuo rimčiausia. Net Pipedija šito neišpranašavo...

Kad jau mirė tai mirė, bet dar nelabai aišku kaip jis kojeles pakratė, vieni sako, kad sušalė, kiti - kad širdies smūgį gavo.

Kas dabar dėsis mūsų šalyje?