Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aptarimas:Drąsius Kedys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Čia dar klausimas, ar negalima šiam atvejui pritaikyti LR BK 151-1 straipsnio? Nes sprendžiant iš mergaitės pasakojimų su ja buvo lytiškai santykiaujama nevaginaliniu būdu...:(

"Lytinės aistros tenkinimas pažeidžiant nepilnamečio asmens seksualinio apsisprendimo laisvę ir (ar) neliečiamumą 1. Tas, kas lytiškai santykiavo ar kitaip tenkino lytinę aistrą su nepilnamečiu asmeniu pasiūlęs, pažadėjęs suteikti ar suteikęs jam už tai pinigų ar kitokios formos atlygį, jeigu nebuvo išžaginimo, seksualinio prievartavimo ar privertimo lytiškai santykiauti požymių, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

2. Tėvas, motina, globėjas, rūpintojas ar kitas teisėtas vaiko atstovas arba kitas asmuo, turintis įstatymuose nustatytų įgaliojimų nepilnamečio asmens atžvilgiu, lytiškai santykiavęs ar kitaip tenkinęs lytinę aistrą su tuo nepilnamečiu asmeniu, jeigu nebuvo išžaginimo, seksualinio prievartavimo ar privertimo lytiškai santykiauti požymių, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.

3. Už šiame straipsnyje numatytas veikas atsako ir juridinis asmuo." --Vyr.redaktorius 07:18, 2009 spalio 6 (UTC)


Sunku spręsti, Lietryčio laidoj buvo įvardinti du metai (Šedbaras taip teigė), matomai ir daugiau gali būti straipsnių. Faktas, kad bet kuriuo atveju bausmės stebėtinai mažos --Tararaika 08:25, 2009 spalio 6 (UTC)