Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Zita Žvikienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Zita Žvikienė - seimūnė ir darbietė ir Radviliškio beigi VMI, katra paskutinė sąraše, nes ir vardasZ raidės, ir pavardėŽ, tai gal tuomi ir garsiausia dabar.

O kaip tai, kai Darbo partija patyrė visokias bylas dėl kažkokio sukčiavimo, o Viktoras Uspaskichas, Vitalija Vonžutaitė, Vytautas Gapšys ir dar kažkokia buhalterė apturėjo grėsmę sėsti, o partija - būti uždarytai, Zita Žvikienė ėmė ir pasiūlė pataisą įstatymams, kad visokios partijos, religinės bendruomenės ir bendrijos negalėtų patirti baudžiamosios atsakomybės už nieką. Tai čia gi mintis aiški: jei jau partija - tai turi būti leista daryti nusikaltimus neribotai, o jei atsakomybė ant partijos, tai ir žmonės nekalti!

Sveikiname jaunąją Seimo narę su sėkmingais pasiekimais!