Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vitalija Vonžutaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vitalija Vonžutaitė - VV

Vitalija Vonžutaitė - jauna mama, verslininkė, įtariamoji Darbo partijos sukčiavimo byloje, dabar jau ir Seimo narė. Josios pavardė paminėta garsiojoje žurnalisto išpažintyje [1]. Ji tikrai žino kaip nemokėti mokesčių, bet turbūt dar ne per daug gerai, nes DP sąraše užėmė tik kuklią 14 vietą, nors trina teismo suolą kartu su pačiu Viktoru. Galėjo pasistengti ir geriau.

Upd.: Taigi Seimas jau atėmė neliečiamybę kažkokią iš Vitalijos Vonžutaitės, o toji liūdėjo labai, nes juk jauna ir negalėjo taip pagalvoti, kad kažką negero daro, iš nepatirties čia viskas ir sąmokslo kažkokio, kurį prieš ją padarė socdemai ir konservatoriai.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://racas.lt/m-sirvinksas-darbo-partija-vokeliai-balsas-lt-ir-as/