Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Zenonas Vaigauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Zenonas Vaigauskas

Zenonas Vaigauskas - demokratijos ir laisvės ramstis, nusipelnęs ir gerbtinas žmogus, rinkimų teisingumo garantas ir Lietuvos laisvumo užtikrintojas. Bendradarbiai ir kiti jį vadina kalbančia galva, sako, kad ji - tarsi žuvis, o iš tiesų, dar socdemų pasodintas į postą, jau keletą parlamentarų ir seniūnų kartų į valdininkus išventinęs, tačiau principingai nesigaudantis politinės reklamos apibrėžimuose. Jam visi vienodi ir lygūs, gal todėl ir kiurkso eilę metų nepajudinamas savo poste. O juk su kiekvienu reikia pašnekėti, leteną paspausti, gal ir taurelę išlenkti...

Upd. Koncervai išdrįso leisti neleistiną dalyką - tvirtinant naują VRK sudėtį ėmė ir pasiūlė pirmininku nebūti Z.Vaigauskui. Aišku, tokie siūlymai susilaukė žlugtos, ir Vaigauskas toliau buvo paskelbtas nemirtinguoju VRK pirmininku. Tačiau gi pati VRK, prisileidusi visokių Ulevičių ir Žilinskų, apturėjo žlugtą, mat vogė ir balsus pirko visi kas norėjo, po to KT VRK sprendimus kancelino, tad Seimas VRK pyst ir atstatydino. Na toliau būna kaip visada, kai kažkas savo atidirbo, o trauktis nenori - pasigirdo žinia, kad Vaigauskas jau paskelbus nepriklausomybę visokius sovietpolitinius mokslus darė ir gynėsi disertaciją apie Staliną. Taigi Pipedija įtaria kad šia 22 metus nepastebėta naujiena Vaigauskas ir baigs savo karjeras su VRK.


Zenonas Vaigauskas ir disertacija apie Staliną

Taigi čia kai jau išlindo apie tą kažkokią disertaciją, kur Zenonas Vaigauskas rašė, tai paaiškėjo, kad ji buvo apie Josifą Staliną, tik vat nepaaiškėjo, kas tenai buvo rašoma - ar kad blogai, ar kad gerai. O kadangi nepaaiškėjo, o patsai Zenonas Vaigauskas jos kažkaip paskui lyg ir nepaskelbė, tai jau visokie radikalai dabar matyt darosi išvadas.

O disertacijos gintis tai važiavo į Maskvą, jau praėjus pusei metų po nepriklausomybės. Ir dar toje disertacijoje rašė, kad Stalinas gelbėjo Lietuvą gal kažkaip:

"buvo sukurtas galingas karinis potencialas, padėjęs SSRS tautoms išsaugoti savo nepriklausomybę nuo fašistinės Vokietijos užkariautojų"

O radikalai tai pagal Zenoną Vaigauską buvo tasai Sąjūdis, kuris ėmė ir sugalvojo nuo SSRS atsiskirt ir Kovo 11 paskelbt nepriklausomybę. Tai šitą Zenonas Vaigauskas sakė, dar pridėdamas, kad čia tie Sąjūdžio radikalai norėjo įvesti kažkokius stalininius metodus[1].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/z-vaigausko-disertacija-apie-j-stalina-maskvoje-po-kruvinos-sausio-13-osios.htm