Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Virgilijus Valančius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Virgilijus Valančius

Virgilijus Valančius - garsus teisėjas, gi tasai, katras kartą sako apsimelavo kažkaip. Buvo Vyriausiojo Administracinio Teismo pirmininkas, o dabar - tik šiaip tenais teisėjauja, nors kaip anksčiau kalbama buvo, 20 metų išbuvo vienu iš įtakingiausių teisėjų per visą Lietuvą.

1990 Virgilijus Valančius, vos baigęs stažuotes, ėmė daryti stulbinančią karjerą - mėnesį pradirbo prokuratūroje ir išsyk tapo teisėju, o paskui - stulbinančiai greitai iškopė į teisėsaugos viršūnes. Tai buvo gandų, kad jo dėdė dirbo LKP Centro komitete, tai paskui ten visokių ryšių būta gal...

O tai 2006 buvo tokia istorija, kai Virgilijus Valančius, o taip pat ir teisėjai Romanas Klišauskas ir Vygintas Višinskis buvo prigauti viešai melavę prezidentui, esą Aukščiausiojo Teismo pirmininkas Vytautas Greičius nuslėpė kažkokio teisėjo prisidirbtus biografijos faktus, tai paskui išlindo, kad dingo įrodymai, o paskui atsirado kiti įrodymai ir paaiškėjo, kad Virgilijus Valančius apmelavo Vytautą Greičių. Tai žurnalistai tada net ėmė kalbėti, kad čia kilo Konstitucinė krizė. Tai paskui Teisėjų taryba, kurioj šitie apsimelavėliai irgi dalyvavo, prabalsavo, kad šitieji nemelavo, nors visa spauda rašė, kad melavo. Tai nuo to laiko iš tos Teisėjų tarybos daugelis ėmė tyčiotis[1].

O tai 2006 buvo dar įdomus toksai klausimas iškilęs, kaip jis MRU vadovauja civilinio proceso katedrai, kartu ir kitais darbais užsiimdamas. Tai kai tik Ekstra pradėjo kapstyt, tai išsyk ir metė tą darbą.

O dar 2008 Virgilijus Valančius sakė, kad "Teismai dar turi rezervų parodyti visuomenei savo žmogiškąjį veidą".

O tai 2009 išlindo kažkokie klausimai apie tai, ar teisėtai šito teisėjo namas pastatytas, nes kažkokių įdomybių paaiškėjo.

O Lietuvos Žinios rašė, kad būtent Virgilijui Valančiui dalyvaujant buvo prikurta visokių įstatymų, leidusių susiburti tokiam uždaram ir visuomenės nepasitikimam teisėjų klanui[2].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.alfa.lt/straipsnis/10262853
  2. http://www.balsas.lt/naujiena/369336/itakingas-teisejas-atsidure-seselyje