Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vasilijus Aronovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Vasilijus Aronovas - toksai antrasis sekretoriusLTSR vadovybės, kuris buvo po Aleksandro Trofimovo, paskirtas 1952, o paskui jau 1953 išvažiavęs į Rusiją, nes labai smarkiai ir sėkmingai pasireiškė Lietuvoje. Tai paskui vietoje šito Aronovo antruoju sekretoriumi tapo kitas tipas - Kazimiras Liaudis.

Įdomu apie tą Vasilijų Aronovą yra štai kas: niekas nežino, iš kur tasai Aronovas atsirado ir kur jis dingo. Aišku tik tiek, kad prieš Lietuvą jis buvo kažkokiu Primorės krašto sekretorius, o Lietuvoje jam nelabai pasisekė ir karjeros daryti jis išlėkė į Rusiją, kur pakliuvo į kažkokį Orlovą ir tenai tapo srities sekretorius. O nei kas iki tol buvo, nei kas po to - visiškai neaišku. Netgi kada ir kur gimė neaišku, ir kur mirė neaišku.

Gandas sako, kad šitas Vasilijus Aronovas buvo labai nemalonus Antanui Sniečkui, tai po kažkokių ten intrigų buvo atšauktas nurodymu iš Maskvos, o paskui pasiųstas kur papuola, o dar paskui sušaudytas, nes kodėl tai patsai Berija tais 1953 metais norėjo daugiau palaikymo iš visokių periferinių respublikų. Tai vat taip ir padėjo Sniečkui.