Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aleksandras Trofimovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Aleksandras Trofimovas - taigi toksai antrasis sekretorius, kaip sakant, atsakingas už kadrus, iš LKP vadovybės. Atėjo vadovauti 1946 metais, pakeitęs savimi tokį Aleksandrą Isačenką, pradirbo 2 metus ir 1952 buvo už gerą veiklą paaukštintas tiesiai į CK KPSS kažkokiu antraeiliu darbuotoju, kas buvo labai didelis pasiekimas. Tai paskui vietoje jo toksai Vasilijus Aronovas buvo.

Tai visa ta veikla, kuria Aleksandras Trofimovas užsiėmė - tai buvo daugiausiai tokia, kad reikalaut didesnių trėmimų, šalint iš visokių postų žydus ir jei tik gaunasi - visur rusus kišti. O lietuvius dar kuo labiau kišti į NKVD, kad būtų atseit nacionaliniai kadrai.

Tai matyt kad šitai jam sekėsi gerai, nes 1952 nuėjo tiesiai į CK KPSS, o paskui kažkaip ir prasimušė netgi į kandidatus, o paskui netgi ir tapo CK KPSS instruktoriumi, kas reiškė, kad siuntinėjamasis vadovas, kuris važinėja kur reikia skleisti tiesiogiai paties politbiuro valią.

Už tuos nuopelnus paskui buvo pasiųstas į Čečėniją, kur tapo vienvaldžiu vadu, valdžiusiu viską 1959-1963. Bet tenai nieko gero nesugebėjo, tai paskui pasiųstas jau į neaiškius postus - KPSS CK revizijos komisiją.

Šiaip tai eilinė raudonoji lerva, tiktai kad aukšto rango ir išskirtinio šlykštumo.