Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Valerijus Charazovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Valerijus Charazovas - LKP vadovybės šulas, antrasis sekretorius, valdęs 1967-1978, bet paskui kažkaip praspirtas, nes sako, kad savo bukumu visus užveikdavęs taip, kad netgi Petras Griškevičius ėmė ir pradėjo prašyti kito kokio nors.

Tai Valerijus Charazovas labiausiai išgarsėjo savo mėgstamu grubios jėgos taikymu - anuomet pagarsėjo tuo, kad kai vyko Romo Kalantos laidotuvės, tai liepė visus bananais išvaikyt ir suimt. O paskui kai dėl to protestai prasidėjo, tai ir kitus liepė išvaikyt ir suimt.

Dar labai visus džiugindavo anas visokiais riekalavimais bet ką surusinti - štai nuo jo ir prasidėjo reikalavimai, kad visi popieriai visose įstaigose būtų rašomi rusų kalba. Paskui jau ir dar geresni reikalavimai - štai pavyzdžiui kelio ženkluose vietovardžiai būdavo užrašomi taip, kad viršuje lietuviškai, o apačioje rusiškai, tai anas liepė viską apkeist, kad visur viršuje būtų rusiški pavadinimai. O paskui vis reikalaudavo, kad iškabos rusiškos būtų visur, o ne lietuviškos.

Tai paskui dar šitą rusinimo užsiėmimą pratęsė jį pakeitęs Nikolajus Dybenka, tik anas jau buvo truputį gudresnis ir klastingiau viską darė.

Dar sako, kad Valerijus Charazovas paskui buvo Leonido Brežnevo patarėju, bet išties tai neaišku, kokiu jis ten patarėju buvo, nes buvo jis kažkoks piliečių skundų komiteto pirmininkas, o tas komitetas buvo nieko nereiškianti ir beprasmė įstaigėlė, kuri užsiimdinėjo tuo, kad Brežnevui skirtus laiškus skaitė ir į juos atrašinėdavo beprasmybes.