Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vaidotas Žukas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vaidotas Žukas

Anokis menžmogis - chdužnykas per brūkšnelį verslininkas. Išperdolintas iš Dailioškės VDA, neva, už disidentinę veiklą, o iš tiesų už tai gandai sako, kad girtas norėjo išpisti Apolono skulptūrą, ir belipdamas ant tojo pargriuvo, ir nuskilo galva ar bybys anąjam. Taigivat taip kaip būna...

Nu, dar Vaidotas Žukas neteko valdiško darbo, nes per radiją pasakė, kad Dalia Grybauskaitė yra lesbietė. Mes užtat jį ir palaikom, nes turi žmogus nuomonę ir ją viešai išsako, o ne trysčioja ir myžčioja, kaip ne kurie kiti, pasiduodami oficiozinei propagandai ir laižydami politiniam elitui šiknas. Vaidotai Žukai, laikykis!