Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lesbietės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Lesbietė)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Būti lesbiete - smagu ir išdidu. Tapk lesbiete ir pasigirk, kad padarei pasirinkimą Pipedijos dėka!

Lesbietės (liaudiškai - lesbės) - analinės seksualinės konstitucijos moteriškos lyties asmenų tipas.

Lesbietėms būdinga tipinė genitalinė-analinė funkcinė disordija, kaip manoma, galimai genetinės kilmės. Psichologiškai tai pasireiškia analinės ir genitalinės savivokos sukeitimu itin ankstyvame (2-5 metų) amžiuje su vėlesniu problemos išstūmimu į pasamonę. Dėl moterims būdingos dichotomijos (vagina ir klitoris, plg su vieninteliu vyrišku falu), lesbietiškumas įgyja žymiai įvairesnes formas. Tačiau visiems atvejams būdinga tai, kad lytinės funkcijos saviidentifikavimas yra nukreiptas į analinę angą, tuo tarpu klitoriui ir vaginai priskiriant išstumtąsias analines funkcijas. Dėl būdingo lytinių funkcijų sukeitimo kyla ir tipinė lytinės orientacijos superpozicija, pasireiškianti lytiniu potraukiu moterims, kuris, eksteriorizuojant savo lytinę disfunkciją, leidžia seksualiai pasitenkinti per empatiją partnerio pojūčiams.


Lesbianizmo tipologija

Bendru atveju, lesbianizmo pasireiškimai skirstomi į tris tipus:

  1. Klitorinis-analinis tipas, kada psichologiškai sukeičiamas klitoris su analine anga. Atvejis yra pasyvinis, elgesys - biseksualus, lytiniams santykiams būdinga indiferencija tarp analinio ir vaginalinio sekso.
  2. Vaginalinis-analinis tipas, kada psichologiškai sukeičiama vagina su analine anga. Atvejis yra pasyvinis, elgesys - homoseksualus, moteris identifikuoja savo klitorį, kaip falą, t.y., vyrišką lytinį organą. Lytiniams santykiams būdingas oralinis seksas, kurį pilnai gali pakeisti analinis seksas, tačiau vaginalinis potraukis yra supresuotas.
  3. Kombinuotas tipas, kada psichologiškai su analine anga sukeičiamas ir klitoris, ir vagina. Atvejis yra pasyvinis, elgesys - frigidiškas, lytinių santykių vengiama. Vienintelė priimtina lytinių santykių forma - analinė, kitos formos - supresuotos.
Tipinis atvejis

Terapija

Kadangi visoms lesbianizmo formoms būdinga analinė kilmė, visiems atvejams pirminis gydymas - pratinimas prie analinio sekso su vyrais. Sunkesniais atvejais lesbietėms susijaudinimą kelia tiesioginis pasiūlymas užsiimti analiniu seksu. Ilgainiui, pripratinus lesbietę prie analinio sekso su vyrais, galima pasiekti ir normalių lytinių santykių, kurie, kombinuotai (anališkai-vaginališkai-klitoriškai) jaudinant, gali pakeisti analinius santykius įprastais ir, atitinkamai, pakeisti lesbietės orientaciją į normalią.