Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Tatjana Mikušina

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Tatjana Mikušina - kažkokia ten ekstrasensė, o kaip kiti sako - tiesiog proto knisėja, nes susikūrė kažkokią neaiškią sektą, kurioje knisa protą visiems ir pasakoja blėnis apie artėjančią Apokalipsę.

Nugi kad viskas, kas čia aukščiau parašyta - tai visiškai netiesa, nes bulgarų Vikipedija pasakoja, kad yra visiškai kitaip - kad Tatjana Mikušina visai kitokia, štai gi vat čia netgi tiksliai išversim viską:

Татяна Николаевна Микушина (родена 1958 г.) е руски обществен деец и писател, основоположник на философско-етично учение, което е насочено към възстановяване нравствеността и морала в обществото. Автор е на повече от 50 книги[1]. Много от тях са преведени на английски, немски, португалски, български, латвийски, литовски, арменски, турски и други езици.
Tatjana Nikolajevna Mikušina (gimusi 1958) yra rusų visuomenės veikėja ir rašytoja, filosofinio etinio mokymo, kurio esmė yra visuomenės moralės ir padorumo atkūrimas, pradininkė. Daugiau kaip 50 knygų autorė. Daugelis jų išversta į anglų, vokiečių, portugalų, bulgarų, latvių, lietuvių, armėnų, turkų ir kitas kalbas.

Taip kad nieko negalime paneigti! Puikiai žinome, kad Vikipedija yra patikimiausias ir teisingiausias gandų šaltinis, kuris nemeluoja ir vien tiktai gryniausia teisybė!

Dar su šiąja Tatjana Mikušina dabar kažkaip susijusi darosi Šambala, Teosofijos draugija, karma, reinkarnacija, Baltoji brolija irgi žinoma, kad jos pačios sukurtas Siriaus centras.