Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Rudieji

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Rudieji - tai visokie tenai dešinuoliai, o iš šalies dar vadinami naciai, fašistai ir panašiai, nes taip sako visokie nekentėjai, kurie labai piktinasi, kad už žmonių laisvę kovoja šitie ir ženklina save tiesiai ar užslėptai ruda spalva, nes taip kadais save žymėjo kokie tai rudmarškiniai.

Dar kartais būna susieti su kokiu nors Hitleriu, o kai jau visai koks plokštesnio proto pasitaiko, tai tada ima aiškinti teorijas apie tai, kad gerai buvo, kad nacistinė Vokietija užpuolė Lietuvą, nes išvijo komunistus, todėl negalima pykt. Tai čia reikia pasakyt, kad visiškai taip pat sako visokie raudonieji, kad labai gerai, kad SSRS užpuolė Lietuvą, nes išvijo visokius nacistus, todėl irgi gerai.

Aišku, jau kurie turi smegenų, tai paskui savo rudumą praranda, nes gauna trupinėlį suvokimo, kad ir vieni, ir kiti tiktai bėdų mums pridarė, o kad tarpusavy kalėsi, tai čia neturėtų būti mūsų problema, o kai šitai tapo mūsų problema, tai jau problema pasidarė ir su tais, ir su anais.