Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Rotary klubas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Rotary simbolis - dantratis, simbolizuojantis mechanizmą, tai reiškia, kad pagal Rotary klubą kiekvienas žmogus tėra sraigtelis visuotinėje pasaulio valdymo mašinoje, o kiti - tiktai dar mažesni arba didesni ratukai. Tai ženklas, kurio prasmė aiški visiems: visi yra valdomi pasaulinio globalistų sąmokslo
Visą tiesą atspindi tikrame Rotary ženklelyje esantis atvaizdas - įterpta masonų emblema, kurioje matosi visa teisybė apie šios organizacijos esmę - masonai, valdantys viską. O dar prisiminkime, kad šeši Rotary dantračio stipinai simbolizuoja ne ką kitą, o Dovydo žvaigždę, taip ir visas sąmokslas išsyk darosi aiškus
Vienas iš rotariatų padalinių - globalinė jaunimo apykaitos programa, vykdoma visame pasaulyje. Kaip matome iš emblemos, kairėje vyrukai, dešinėje merginos, o šios yra aukščiau. Tai reiškia ne tik seksualinę viso reikalo potekstę, bet ir akivaizdų feminizmą, o išties - tai tėra veikla, susijusi su žmonių genetine atranka ir modifikavimu, taip kad jie taptų kuo labiau tinkami iliuminatų vykdomai psichikos kontrolei

Rotary klubas, viešai užvadinamas Rotary International - akivaizdžiai iliuminatai kažkokie, tiksliau - šiųjų pavaldiniai, vykdantys visuomenės kontrolę. Ne veltui juk visame pasaulyje, kur tik kapitalizmas, ten ir Rotary klubas, apjungiantis didžiausius verslininkus beigi politikus į menamai kažkokią esą gal labdarą, o realiai - patys suprantame, į kokią iliuminaciją!

Visus rotariatus vienija valdžia, įtaka, pinigai ir interesai, o atpažįstami jie pagal visur ir visada nešiojamą ženkliuką su specialiu Rotary dantračio simboliu. Tai jei tokį su tokiu ženkliuku pamatysit, tai žinokit, kad jis atstovauja pasaulinę Rotary valdžią.

Tarp daugelio Rotary veiklos programų - tai ir savo valdžios visuotinis įtvirtinimas, ir jaunimo genetinė modifikacija bei specialiai atrinktų žmonių veislių tarpusavio hibridizacija, siekiant įtvirtinti kuo gilesnį visos žmonijos pavaldumą psichotronų spinduliavimui.

Ne veltui daugelis nepriklausomų pasaulinių tyrinėtojų susieja Rotary veiklą su masonais, iliuminatais bei daugeliu kitų slaptų organizacijų, išties vykdančių pasaulinį sąmokslą visuose lygiuose ir kontroliuojamą ropliažmogių.