Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Remigijus Žemaitaitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Remigijus Žemaitaitis, katras tradiciškai kirpdavosi bliūdeliu

Remigijus Žemaitaitis - kadaise buvo naujai iškeptas Seimo narys, o dabar - bene vienintelis Tvarkos ir teisingumo vadas. Paksuolis, turbūt todėl, kad iš Pajūrio, tai ir stengiasi būti panašus į lyderį.

Nu, dar turi savo internetą tokį kažkokį remigijaus.lt, tai čia, kad visi žinotų, kieno tas internetas.

Tai dabar lauksim kokių ryškesnių jaunojo politiko pasisakymų, gal tai simbolizuos naujosios plitikų kartos atėjimą, pakolei visokia spauda svarsto sąryšius, kaip šis esą galįs būti susijęs su kontrabanda ar Kęstu Komskiu ar kodėl užsipuolė anokį regioninį laikraštuką, pavadintą Šilokarčema[1]...

Kardinaliai pakeitęs įvaizdį, Remigijus Žemaitaitis dabar nebeatpažįstamas. Remigijau, ar ir širdis tavo taip pat sužydėjo, kaip ir jausmai akyse?

Vienok, bėgo metai, keitėsi veidai, o galų gale Rolando Pakso sukurta partija byrėjo tol, kol 2018 Remigijus Žemaitaitis patapo svarbiausiu jos nariu - gal net savaime, nes kitų berods neliko jau. Na, jei dar ir liko - tai greitai nebeliks. Gal ta proga Remigijus Žemaitaitis pirma numetė svorio, paskui pakeitė kostiumus iš kaimietiškų į madingus, o paskui dar ir šukuoseną pasitvarkė - vietoje bliūdelio dabar žaismingos ir linksmos garbanos vyliūkiškai vilioja - gal kokias moteris.

Aišku, išvaizdos pokytis neliko nepastebėtas, o ypačiai tai susinervavo vyrai, nes Remigijus Žemaitaitis dabar atrodo kaip širdžių ėdikas, tai visiems vyrams sukyla nervai ir piktumas, nes mato jame konkurentą netgi tie, kas išvis jokios žmonos neturi. Vienok moterų reakcija čia irgi neliko nepastebėta - tos vieningai puolė Žemaitaitį ginti, netgi konservatorės. Matyt, krito į akį.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.kurjeris.lt/article/articleview/9030/1/1339/